kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Zielonej Górze

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Zielonej Górze . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurier w Zielonej Górze

Kurier Zielona Góra praca - opis stanowiska


Jeździsz po mieście rowerem, odbierasz posiłki z lokali gastronomicznych i dostarczasz je Klientom. Twoje nadejście oznacza dla nich wyczekiwaną ucztę dla podniebienia, dlatego witają Cię szerokim uśmiechem... Na tym w skrócie polega praca Kuriera dla Pyszne.pl. Co do kwestii formalnych, masz podpisaną umowę, ubezpieczenie NNW i OC oraz firmową odzież. Brzmi zachęcająco? Dowiedz się więcej na ten temat.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Zielonej Górze?


Dzięki temu, że oferujemy stałą stawkę godzinową, Twoja wypłata jest przewidywalna i zarabiasz nawet wtedy, gdy oczekujesz na zamówienie. Oprócz tego możesz liczyć na bonusy i napiwki od Klientów, przekazywane w gotówce lub poprzez aplikację – wszystko trafi do Ciebie! Kurier rowerowy Zielona Góra jest posadą, na której można dobrze zarobić, przy okazji dbając o formę.

Godziny pracy


Niewątpliwą zaletą współpracy z nami jest elastyczny grafik, który łatwo dostosować do zajęć na uczelni, stażu, opieki nad dziećmi lub innych obowiązków. Preferujesz zmiany popołudniowe, a może godziny pracy są Ci obojętne? Tylko od Ciebie zależy maksymalna liczba wypracowanych przez Ciebie godzin; minimalnie oczekujemy wypracowania 40 godzin w ciągu miesiąca.

Jak wygląda praca Kuriera Pyszne.pl w Zielonej Górze?


Ponad 140 000 mieszkańców miasta to spory rynek odbiorców oferty zielonogórskich restauracji. Nasi Kurierzy dostarczają posiłki zarówno na osiedla mieszkaniowe, na przykład Osiedle Kaszubskie, Leśne, Jana Kilińskiego, Zdrojowe, jak i do biurowców czy akademików. Zielona Góra – stolica polskiego wina i kabaretu, miasto przedwojennych zabytków i atrakcji przyrodniczych – przyciąga sporo turystów, dlatego zdarzają się również dostawy do hoteli i hosteli. Kurier rowerowy Zielona Góra to posada, na której trudno się nudzić!

Kurier rowerowy Zielona Góra - wymagania


Stanowisko Kurier rowerowy to praca dla osób pełnoletnich, lubiących jazdę na rowerze, obowiązkowych i z miłym podejściem do klienta. Jak widzisz, nie wymagamy doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy, a w sprawnej organizacji Twojej pracy pomoże Ci aplikacja oraz zespół Koordynatorów i Dyspozytorów, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Dostarczaj z nami w Zielonej Górze!


Ponad 2000 Kurierów w 30 miastach Polski, tysiące żołądków uratowanych przed głodem – bycie dostawcą jedzenia to zdecydowanie satysfakcjonująca i potrzebna praca. Ty także możesz spełnić się jako członek zespołu Pyszne.pl!

Przekonaj się o tym i już teraz wyślij nam swoje zgłoszenie!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz