kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Sosnowcu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Sosnowcu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kuriera w Sosnowcu

Kurier praca Sosnowiec – opis stanowiska

Zadaniem Kuriera Pyszne.pl w Sosnowcu jest odbieranie zamówionego jedzenia z lokali gastronomicznych (restauracji, jadłodajni, barów) i dostarczanie go wprost do Klienta. Kurier nie wozi ze sobą pieniędzy – wszystkie transakcje obsługiwane są przez aplikację mobilną Pyszne.pl.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Sosnowcu?

Kurier pracujący w Sosnowcu zarabia stałą stawkę godzinową, określoną w umowie zlecenia, a do tego bonusy za ilość rozwiezionych zamówień. Co więcej, do jego kieszeni (w całości) wpadają napiwki od Klientów. Kurier ma zapewnione ubezpieczenie wypadkowe, może również dołączyć do ubezpieczenia grupowego. Wysokość wypłaty zależy przede wszystkim od Ciebie!

Godziny pracy

Od Kuriera Pyszne.pl w Sosnowcu oczekujemy wyjeżdżenia 40 godzin w miesiącu (ten czas możesz podzielić, np. na 10 godzin tygodniowo). Jeżeli masz więcej czasu lub chcesz dorobić wyższą kwotę do swojego budżetu, możesz pracować tyle godzin, ile dasz radę – w tej kwestii nie ma górnego limitu. Dostarczanie jedzenia w wybranych godzinach to idealna opcja dla studentów i pracowników etatowych.

Dowóz jedzenia w Sosnowcu

Praca Kuriera w Sosnowcu ma same zalety. Poruszając się rowerem, samochodem czy skuterem odwiedzasz dzielnice, w których jeszcze nigdy nie byłeś; poznajesz dobre restauracje, do których możesz po pracy zabrać znajomych. A co najważniejsze – masz kontakt z ciekawymi ludźmi.

Kurier rowerowy w Sosnowcu – wymagania

By objąć stanowisko „Kurier rowerowy w Sosnowcu”, powinieneś mieć ukończone 18 lat, posiadać smartfona z dostępem do sieci (zwracamy pieniądze za Internet używany w pracy) i sporo chęci, by przemierzać ulice Sosnowca na jednośladzie. Umiejętności komunikacyjne będą dodatkowym atutem.

Jeździj z nami w Sosnowcu!

Kurierzy Pyszne.pl w Sosnowcu startują z dowolnego miejsca w mieście. Wskakujesz na rower, odpalasz aplikację i możesz rozpocząć swoje godziny – to proste i wygodne! Kapitan Kurierów Pyszne.pl wprowadzi w tajniki wykonywania pracy, do której nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia. Nie musisz również martwić się o wyposażenie - całą odzież służbową i więcej zapewniamy my. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami już teraz!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz