kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Warszawie

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Warszawie . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Warszawie

Praca Kurier Warszawa - opis stanowiska


Kurier rowerowy Warszawa – czym się zajmuje? Jego rola polega na odbieraniu jedzenia z lokalu i dostarczaniu go do Klienta. Praca w charakterze Kuriera może być Twoim głównym zajęciem lub mieć charakter dorywczy. Jeśli szukasz ciekawej pracy z elastycznym grafikiem, a jednocześnie chcesz zadbać o kondycję - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Warszawie?


U nas otrzymasz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata. Praca jako Kurier w Warszawie jest atrakcyjna również ze względu na napiwki od Klientów, które przekazywane są w gotówce podczas dostawy lub bezpośrenio w aplikacji. Zawsze w 100% trafią do Ciebie razem z wypłatą! Co ważne, masz wpływ na to, ile zarabiasz: kiedy Twoje potrzeby finansowe rosną, możesz wziąć więcej godzin.

Godziny pracy


Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie. Zmiany możesz ustalać w godzinach, którenajbardziej Ci odpowiadają. Jeżeli pracę w charakterze Kuriera traktujesz jako zajęcie dorywcze i masz wiele innych obowiązków, możesz wybrać elastyczny grafik; jeżeli jednak wolisz pracę tylko rano lub tylko wieczorem - wystarczy, że podasz nam właśnie taką dyspozycyjność. Wszystko jest w Twoich rękach!

Praca Kurier Warszawa - dla kogo?


Praca jako Kurier w Warszawie to idealne zajęcie dla osób, które lubią gwarne, różnorodne miejskie życie. Jednego dnia dostarczasz specjały z włoskiej restauracji, innego – burgery lub pizzę. Raz czekają na Ciebie głodni studenci z akademików na Uniwersyteckiej lub Żwirki i Wigury, kiedy indziej dostarczasz zamówienie na plenerowe spotkanie przy Moście Świętokrzyskim. Co ważne, swoją zmianę możesz rozpocząć ze strefy zdalnej najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub z naszego HUBu Pyszne.pl w Warszawie, który znajduje się przy ul. Elektoralnej 12A. Zdecyduj sam i pracuj tak, jak Ci wygodnie.

Kurier rowerowy Warszawa - wymagania


Jeśli chcesz z nami pracować, musisz mieć ukończone 18 lat, smartfon z dostępem do Internetu i lubić jazdę rowerem. Przeciętny dystans pokonywany podczas realizacji pojedynczego zamówienia w Warszawie wynosi około 1,7 km. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zapewniamy przeszkolenie, które przygotuje Cię do nowych obowiązków, a nasz zespół Koordynatorów i Dyspozytorów zawsze służy pomocą. Nie musisz posiadać własnego pojazdu – możesz korzystać z przyjaznych dla środowiska elektrycznych rowerów lub skuterów firmowych.

Dostarczaj z nami w Warszawie!


Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb, stawka godzinowa, miły i profesjonalny zespół, dostęp do aplikacji ułatwiającej zarządzanie czasem pracy, ubezpieczenia NNW oraz OC, dodatkowo możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie – jest wiele powodów, by dołączyć do naszego zespołu. Zespołu, który w samej tylko stolicy liczy ponad 200 dostawców. Szukasz ciekawego zajęcia w Warszawie? Złóż aplikację i pracuj z nami!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Warszawie znajduje się pod adresem: ul. Towarowa 33, 00-869 Warszawa.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

Working area

When working as a Pyszne.pl courier in Warszawa, you can start your shifts from your front door or at one of our local hubs. Check out the map below for a full list of our Warszawa hub locations. The choice is yours!
kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz