Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Warszawie

Praca Kurier Warszawa - opis stanowiska

Kurier rowerowy Warszawa – czym się zajmuje? Jego rola polega na odbieraniu jedzenia z lokalu i dostarczaniu go do Klienta. Praca w charakterze Kuriera może być Twoim głównym zajęciem lub mieć charakter dorywczy. Jeśli szukasz ciekawej pracy z elastycznym grafikiem, a jednocześnie chcesz zadbać o kondycję - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Warszawie?

U nas otrzymasz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata. Praca jako Kurier w Warszawie jest atrakcyjna również ze względu na napiwki od Klientów, które przekazywane są w gotówce podczas dostawy lub bezpośrenio w aplikacji. Zawsze w 100% trafią do Ciebie razem z wypłatą! Co ważne, masz wpływ na to, ile zarabiasz: kiedy Twoje potrzeby finansowe rosną, możesz wziąć więcej godzin.

Godziny pracy

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie. Zmiany możesz ustalać w godzinach, którenajbardziej Ci odpowiadają. Jeżeli pracę w charakterze Kuriera traktujesz jako zajęcie dorywcze i masz wiele innych obowiązków, możesz wybrać elastyczny grafik; jeżeli jednak wolisz pracę tylko rano lub tylko wieczorem - wystarczy, że podasz nam właśnie taką dyspozycyjność. Wszystko jest w Twoich rękach!

Praca Kurier Warszawa - dla kogo?

Praca jako Kurier w Warszawie to idealne zajęcie dla osób, które lubią gwarne, różnorodne miejskie życie. Jednego dnia dostarczasz specjały z włoskiej restauracji, innego – burgery lub pizzę. Raz czekają na Ciebie głodni studenci z akademików na Uniwersyteckiej lub Żwirki i Wigury, kiedy indziej dostarczasz zamówienie na plenerowe spotkanie przy Moście Świętokrzyskim. Co ważne, swoją zmianę możesz rozpocząć ze strefy zdalnej najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub z naszego HUBu Pyszne.pl w Warszawie, który znajduje się przy ul. Elektoralnej 12A. Zdecyduj sam i pracuj tak, jak Ci wygodnie.

Kurier rowerowy Warszawa - wymagania

Jeśli chcesz z nami pracować, musisz mieć ukończone 18 lat oraz smartfon z dostępem do Internetu. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zapewniamy przeszkolenie, które przygotuje Cię do nowych obowiązków, a nasz zespół Koordynatorów i Dyspozytorów zawsze służy pomocą. Nie musisz posiadać własnego pojazdu – możesz korzystać z przyjaznych dla środowiska elektrycznych rowerów lub skuterów firmowych.

Dostarczaj z nami w Warszawie!

Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb, stawka godzinowa, miły i profesjonalny zespół, dostęp do aplikacji ułatwiającej zarządzanie czasem pracy, ubezpieczenia NNW oraz OC, dodatkowo możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie – jest wiele powodów, by dołączyć do naszego zespołu. Zespołu, który w samej tylko stolicy liczy ponad 200 dostawców. Szukasz ciekawego zajęcia w Warszawie? Złóż aplikację i pracuj z nami!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Hub Pyszne.pl w Warszawie znajduje się pod adresem: ul. Elektoralna 12a lokal LU3, 00-139 Warszawa

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.

Working area

Pracując jako kurier Pyszne.pl w Warszawa, możesz rozpocząć swoją zmianę w wyznaczonej strefie startowej lub w HUBie. Sprawdź poniższą mapę, aby uzyskać pełną listę lokalizacji stref w Warszawa. Wybór należy do Ciebie!