kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Kaliszu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Kaliszu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kuriera w Kaliszu

Praca Kuriera Kalisz – opis stanowiska

Kurier w Kaliszu ma satysfakcjonujące zajęcie. Dobrze zarabia, poznaje ludzi, orientuje się w mieście! Na czym dokładnie polega jego zadanie? Dostawca jedzenia w Pyszne.pl odbiera zamówione dania od lokali gastronomicznych, a następnie dostarcza je do Klienta pod adres wskazany w aplikacji.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Kaliszu?

Jako Kurier rowerowy w Kaliszu otrzymasz stałą stawkę godzinową, zapisaną w umowie zlecenia. Zasada jest prosta: im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz. Bonusem są napiwki od Klientów – będziesz mógł zatrzymać je dla siebie. Ponadto oferujemy ubezpieczenie wypadkowe, a dla chętnych możliwość ubezpieczenia grupowego.

Godziny pracy

Od Kurierów Pyszne.pl w Kaliszu oczekujemy wyjeżdżenia co najmniej 40 godzin w miesiącu. Ten czas możesz sobie dowolnie rozłożyć, np. na 10 godzin każdego tygodnia. Chcesz dorobić więcej do domowego budżetu? Nie ma maksymalnej ilości godzin, dlatego możesz jeździć tyle, ile masz ochotę. To elastyczne zajęcie jest idealne dla pracowników etatowych, studentów i każdego, kto ceni sobie swobodę w układaniu własnego harmonogramu.

Dowóz jedzenia w Kaliszu

Po tym wielkopolskim mieście jeździ się prosto i przyjemnie. Jako Kurier rowerowy w Kaliszu poznasz wszystkie jego zakątki (m.in. najlepsze objazdy w godzinach szczytu), a także różnorodne punkty na mapie kulinarnej. Będziesz mógł do nich powrócić z rodziną i przyjaciółmi – już jako ekspert od miejskich smaków.

Kurier rowerowy Kalisz – wymagania

By podjąć pracę jako dostawca jedzenia w Pyszne.pl, powinieneś mieć ukończone 18 lat oraz dysponować smartfonem z dostępem do Internetu – będzie Ci potrzebny do zarządzania grafikiem i zamówieniami w aplikacji. Za Internet zużywany do pracy zwracamy pieniądze raz w miesiącu. Każdego Kuriera wyposażamy w odzież służbową oraz inne firmowe akcesoria. Zapewniamy pełne przeszkolenie!

Dostarczaj z nami w Kaliszu!

Kurier w Kaliszu do pracy nie potrzebuje doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy. Liczą się dla nas chęci do pracy i umiejętność dogadywania się z ludźmi. Jeżdżąc w Pyszne.pl poznasz miasto od nowa i od podszewki, szczególnie pod względem kulinarnym. Wypełnij formularz rekrutacyjny i dołącz do naszego zespołu już teraz!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz