kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Białymstoku

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Białymstoku . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Białymstoku

Praca Kurier Białystok – opis stanowiska

Widziałeś Kurierów rowerowych z pomarańczowymi plecakami, którzy przemierzają miasto wzdłuż i wszerz i zastanawiasz się, na czym dokładnie polega ich praca? Kurier Pyszne.pl odbiera zamówione jedzenie z restauracji i dostarcza je do Klienta. Nie przyjmuje od niego pieniędzy, ponieważ wszystkie transakcje odbywają się poprzez aplikację.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Białymstoku?

Oferujemy stałą stawkę godzinową, a także atrakcyjne bonusy za realizację większej liczby zamówień. Kurierzy Pyszne.pl w Białymstoku pracują na umowę zlecenie, a ich zarobki zależą od ilości przepracowanych godzin i dostarczonych zleceń. Chcesz zostać Kurierem Pyszne.pl? Zarobisz ekstra na napiwkach, które w całości trafiają do Twojej kieszeni!

Godziny pracy

Czas pracy Kuriera w Białymstoku jest elastyczny. Umawiamy się na przynajmniej 40 godzin w miesiącu, ale to od Ciebie zależy, jak je rozłożysz. Grafik ustalany jest na podstawie Twojej dyspozycyjności, więc pracę jako Kurier Pyszne.pl możesz traktować jako zajęcie dodatkowe lub pełny etat plus nadgodziny – nie określamy maksymalnego czasu pracy.

Dowóz jedzenia w Białymstoku

Pracując jako dostawca jedzenia Pyszne.pl w Białymstoku z pewnością poznasz od podszewki wszystkie główne ulice miasta. To przy Lipowej, Władysława Liniarskiego i Suraskiej zlokalizowane są najlepsze białostockie restauracje, serwujące zarówno tradycyjne jadło podlaskie, jak i rozmaite kuchnie świata. Zostań znawcą swojego miasta... i tutejszych kulinariów!

Kurier rowerowy w Białymstoku – wymagania

Jako Kurier Pyszne.pl w Białymstoku musisz mieć ukończone 18 lat, a także dysponować smartfonem z dostępem do Internetu. Odzież firmowa, plecak termiczny i inne niezbędne do pracy wyposażenie – to stoi po naszej stronie. Nie wymagamy doświadczenia, cenimy sobie za to chęci do pracy i umiejętność dogadywania się z ludźmi.

Dostarczaj z nami w Białymstoku!

Praca Kuriera w Białymstoku jest skrojona na miarę Twoich potrzeb. Pracujesz, ile chcesz, a jeśli chcesz zarobić – pracujesz więcej! Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacyjnego zostaniesz objęty opieką Kapitana, który wdroży Cię w tajniki pracy Kuriera Pyszne.pl w Białymstoku. To jak, jedziesz z nami?

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz