kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Opolu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Opolu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kuriera w Opolu

Praca Kurier Opole – opis stanowiska

Jako Kurier Pyszne.pl w Opolu będziesz mieć za zadanie dostarczać jedzenie z restauracji, jadłodajni czy foodtrucków we wskazane przez Klienta miejsce. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w naszej aplikacji. Ważne: nie musisz wozić ze sobą pieniędzy, bo transakcje odbywają się wyłącznie online.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Opolu?

Praca Kuriera w Opolu to stała stawka godzinowa (zapisana w umowie zlecenia) plus bonusy za ilość zrealizowanych zleceń oraz ewentualne napiwki od Klientów, które w całości trafiają do Twojego portfela. Tylko od Ciebie zależy, ile zarobisz! Pracę Kuriera rowerowego możesz pogodzić z etatem, zajęciami na uczelni i innymi zobowiązaniami. To wymarzone zajęcie dodatkowe.

Godziny pracy

Wymagamy, aby dostawcy jedzenia w Pyszne.pl wyjeździli co najmniej 40 godzin w miesiącu. Możesz sobie rozłożyć ten czas np. na 10 godzin tygodniowo. Nie mamy jednak limitu maksymalnej liczby godzin, co oznacza, że możesz pracować, ile chcesz. Harmonogram dopasuj elastycznie. 5 godzin pracy w poniedziałek, 6 we wtorek, w środę wolne? Nie ma problemu!

Dowóz jedzenia w Opolu

Jeździć przez Opole to czysta przyjemność! Miasto jest zróżnicowane zarówno pod względem krajobrazu (wyspa Bolko, liczne stawy, tereny zielone), jak i kulinarnym, które przyciąga bogactwem dobrej kuchni. Poruszając się tu rowerem, samochodem lub skuterem poznasz nowe miejsca i ludzi. Nie są to jedyne profity, jakie przynosi praca Kuriera w Opolu – przede wszystkim możesz dobrze zarobić!

Kurier rowerowy Opole – wymagania

Od Kurierów w Opolu wymagamy pełnoletności oraz dysponowania własnym telefonem z dostępem do Internetu. Resztę zapewniamy my: wyposażamy dostawców w odzież służbową oraz inne akcesoria z firmowym logo i ubezpieczenie od wypadków (opcjonalnie ubezpieczenie grupowe), a także zwracamy pieniądze za Internet wykorzystywany w pracy.

Dostarczaj z nami w Opolu!

Nie wymagamy doświadczenia w zawodzie Kuriera, doceniamy natomiast chęci do pracy i umiejętności interpersonalne. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego zostaniesz objęty opieką lokalnego Kapitana Kurierów, który wprowadzi Cię w tajniki pracy dostawcy. Na prawdę warto! To co, aplikujesz?

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz