Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.

Zostań Kurierem w Wałbrzychu

Praca Kurier Wałbrzych – opis stanowiska

Zastanawiasz się nad tym, jak naprawdę wygląda praca Kuriera rowerowego? Dostawca jedzenia Pyszne.pl w Wałbrzychu odbiera z lokalu gastronomicznego zamówione przez Klienta potrawy, a następnie wiezie je pod wskazany adres. Nie wozi przy sobie pieniędzy, transakcje wykonywane są wyłącznie poprzez aplikację mobilną.

Ile zarabia Kurier rowerowy w Wałbrzychu?

Pracując jako dostawca jedzenia w Wałbrzychu możesz nieźle dorobić do etatu. Umowa zlecenie określa stałą stawkę godzinową, a im więcej jeździsz, tym więcej zarabiasz. Bez limitu! Z pracą Kuriera wiąże się jeszcze jeden bonus: to napiwki od Klientów, które w całości trafiają do Twojej kieszeni.

Godziny pracy

Od Kurierów w Pyszne.pl oczekujemy gotowości do wykonywania zleceń w wymiarze przynajmniej 40 godzin miesięcznie (możesz je rozłożyć równomiernie, np. na 10 godzin tygodniowo lub według potrzeb). Tak naprawdę możesz jeździć ile chcesz, nie ma górnej granicy ilości godzin. 3 godziny po południu czy 5 godzin od rana? Wybór należy do Ciebie!

Dostarczanie jedzenia w Wałbrzychu

Pracując jako Kurier w Wałbrzychu z pewnością poznasz nie tylko wszystkie zakamarki miasta, ale i specjały kuchni dolnośląskiej. Pieczenie i rolady z kluską śląską, zupy z wędzonym boczkiem, dania z kartofli... Wałbrzych słynie również z tradycji górniczej, do której nawiązują potrawy w licznych restauracjach. Czy wiesz, że w okolicach Barbórki jada się tutaj ciastko Basia?

Kurier Wałbrzych – wymagania

Jako Kurier Pyszne.pl powinieneś być pełnoletni, a także posiadać smartfona z dostępem do Internetu – zlecenia będziesz obsługiwać w dedykowanej aplikacji mobilnej. Doświadczenie w pracy Kuriera to dodatkowy atut (choć nie jest konieczne), cenimy sobie za to łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi.

Zostań Kurierem w Wałbrzychu!

Współpracując z Pyszne.pl startujesz z dowolnego miejsca w mieście. Wyposażymy Cię w odzież służbową i inne firmowe akcesoria. Bez obaw - przed swoją pierwszą zmianą zostaniesz przeszkolony przez Kapitana wałbrzyskiego teamu Kurierów. To co, zaczynamy współpracę? Aplikuj na naszej stronie już dziś!