kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Częstochowie

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Częstochowie . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Częstochowie

Praca Kurier Częstochowa – opis stanowiska

Chcesz dorobić sobie do pensji, a może szukasz interesującej pracy w pełnym wymiarze godzin? Kurier w Częstochowie to może być zajęcie dla Ciebie! Zadaniem dostawcy w Pyszne.pl jest dostarczanie zamówionego jedzenia z lokali gastronomicznych do Klientów. Nie trzeba martwić się o wydawanie reszty – Klient płaci za jedzenie przez aplikację. Zainteresowany? Dowiedz się więcej!

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Częstochowie?

Kurierzy Pyszne.pl mają stałą stawkę godzinową, a do tego liczne bonusy za realizację większej ilości zamówień. Zapewniamy odzież służbową oraz resztę koniecznego wyposażenia, comiesięczny dodatek na Internet potrzebny w pracy, a także ubezpieczenie wypadkowe. Najlepsze zostawiliśmy na koniec: wszystkie napiwki trafiają w 100% do Twojej kieszeni!

Godziny pracy

Jako Kurier Pyszne.pl w Częstochowie możesz dopasować grafik do swoich potrzeb. Oczekujemy pracy w minimalnym wymiarze 40 godzin miesięcznie (ok. 10 godzin tygodniowo) – resztę możesz dobrać zależnie od chęci i możliwości. Jeśli chcesz zarobić więcej, możesz dobierać godziny bez ograniczeń - nie ustalamy górnej granicy.

Dowóz jedzenia w Częstochowie

Poruszanie się rowerem po częstochowskim Starym Mieście to czysta przyjemność. Znajdują się tu najlepsze restauracje, pizzerie i jadłodajnie – to stąd będziesz wyruszał w trasy do Klientów. Dostarczanie jedzenia ma różne benefity: staniesz się znawcą topografii miasta, a przy tym poznasz je od strony kulinarnej, realizując znane przysłowie: przez żołądek do serca.

Kurier rowerowy w Częstochowie – wymagania

By zostać Kurierem Pyszne.pl w Częstochowie musisz mieć ukończone 18 lat i dysponować smartfonem z dostępem do Internetu. Nie wymagamy doświadczenia w zawodzie dostawcy - liczy się dla nas chęć do pracy, pozytywne nastawienie i umiejętności komunikacyjne. Zapewniamy odzież służbową i inne niezbędne wyposażenie.

Dostarczaj z nami w Częstochowie!

Praca Kuriera Pyszne.pl w Częstochowie daje Ci dużą wolność. Ustalasz godziny wedle własnych potrzeb, pracujesz w miarę możliwości, a jeśli potrzebujesz pieniędzy – dowozisz tyle zamówień, ile dasz radę dostarczyć. Bez ograniczeń. Zrób pierwszy krok i aplikuj na stronie internetowej Pyszne.pl!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz