Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.

Praca Kurierska w Bielsku-Białej

Praca Kurier Bielsko-Biała – opis stanowiska

Dostawca jedzenia w Bielsku-Białej odbiera potrawy z lokali gastronomicznych i dowozi je do Klientów, pod adres wskazany w aplikacji. Porusza się z użyciem własnego pojazdu: roweru, motocyklu lub samochodu, poznaje najciekawsze miejsca w mieście i spotyka interesujących ludzi. Brzmi jak zajęcie dla Ciebie? Czytaj dalej!

Ile zarabia Kurier w Bielsku-Białej?

Kurierom oferujemy umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową. Dodatkowym bonusem są napiwki od Klientów, które w 100% trafiają do dostawcy. Dodatkowo otrzymujesz bonusy za rozwiezione zamówienia, pełne wyposażenie niezbędne do wykonywania zleceń oraz ubezpieczenie od wypadków.

Godziny pracy

W Pyszne.pl oczekujemy gotowości do wykonywania zleceń przez co najmniej 40 godzin w miesiącu, bez górnego limitu, co oznacza, że możesz dostarczać jedzenie przez 10 godzin tygodniowo lub więcej - i więcej zarobić! Dowożenie jedzenia to świetne zajęcie zarówno dla osób poszukujących zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin, jak i zajęcie dodatkowe dla studentów czy osób chcących dorobić do pracy na etacie.

Dostarczanie jedzenia w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to miasto, które kryje w sobie wiele ciekawych zakamarków. Jako Kurier Pyszne.pl z pewnością poznasz wszystkie uliczki w centrum, gdzie znajduje się najwięcej restauracji. Potrawy kuchni zarówno polskiej, jak i z całego świata, będziesz dostarczać od Hałcnowa, przez Lipnik Dolny, aż po Wapienicę. W ten sposób staniesz się ekspertem od topografii własnego miasta.

Kurier Bielsko-Biała – wymagania

Jesteś pełnoletni i masz smartfona z dostępem do Internetu? Posiadasz własny rower? A może masz prawo jazdy oraz własny motocykl lub samochód? Spełniasz wszystkie nasze wymagania! Przydadzą się jeszcze chęci do pracy i umiejętność nawiązywania kontaktów z różnymi ludźmi. Zapewniamy akcesoria firmowe niezbędne do wykonywania zleceń (takie jak plecak czy kurtka) oraz opiekę Koordynatora.

Zostań Kurierem w Bielsku-Białej!

Kurier Pyszne.pl w Bielsku-Białej rozpoczyna dzień z rozsianych po mieście stref startowych – dzięki czemu nie trzeba daleko dojeżdżać, aby rozpocząć realizować zlecenia! Koordynator Kurierów wprowadzi Cię w tajniki tego zajęcia, przekaże odpowiedni sprzęt oraz wszelkie niezbędne informacje. Aplikuj do nas już dziś!