Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.

Zostań Kurierem w Gliwicach

Praca Kurier Gliwice – opis stanowiska

Zadaniem Kuriera Pyszne.pl w Gliwicach jest dostarczanie posiłków zamówionych przez Klientów z tutejszych restauracji w umówione, wskazane przez aplikację miejsce. Kurier dowozi jedzenie na rowerze, skuterze lub samochodem, w zależności od tego, jakim pojazdem dysponuje – poznaje przy tym najciekawsze miejsca w swoim mieście i ma kontakt z ludźmi.

Ile zarabia Kurier w Gliwicach?

Jako dostawca w Pyszne.pl masz zapewnioną stałą stawkę godzinową oraz bonusy w zależności od ilości zrealizownaych zamówień, jednak suma zarobków zależy tak naprawdę od Ciebie! Rozwozisz, ile chcesz – my zapewniamy wyposażenie, ubezpieczenie wypadkowe, a także możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego. Nasi Kurierzy pracują na zasadach określonych w umowie zlecenia.

Godziny pracy

Praca Kuriera w Gliwicach jest dla Ciebie, jeśli cenisz sobie elastyczność i niezależność. Wymagamy pracy w wymiarze przynajmniej 40 godzin miesięcznie (to ok. 10 godzin tygodniowo), bez górnego limitu. Oznacza to, że możesz dorabiać sobie do pracy na etacie, dostarczać jedzenie między zajęciami na uczelni, a także pracować z nami w pełnym wymiarze. Wybór należy do Ciebie!

Dostarczanie jedzenia w Gliwicach

Na kulinarnej mapie Gliwic znajdują się liczne restauracje serwujące tradycyjną kuchnię polską i śląską, jak również lokale z przysmakami z różnych stron świata. Kurierzy Pyszne.pl dowożą jedzenie nie tylko w okolicach centrum, ale również na Szobiszowicach czy Sikorniku, odkrywając przy tym nieoczywiste i urokliwe osiedla mieszkalne.

Kurier Gliwice - wymagania

By zostać Kurierem Pyszne.pl, nie musisz mieć doświadczenia. Ważne, byś był pełnoletni, posiadał własny rower, skuter lub samochód, miał smartfona z dostępem do sieci (zwracamy koszt Internetu, z którego korzystasz na potrzeby pracy), dobre nastawienie i chęci do pracy. Łatwo nawiązujesz kontakty? Na stanowisku dostawcy jedzenia to niewątpliwa zaleta.

Zostań Kurierem w Gliwicach!

Jak zacząć pracę Kuriera w Gliwicach? Odwiedź stronę Pyszne.pl i wypełnij formularz rekrutacyjny. Kurierzy rowerowi w Gliwicach rozpoczynają pracę z ustalonych punktów w mieście – ze szczegółami zapozna Cię Koordynator Twojego okręgu. Gotowy na interesującą przygodę zawodową? Aplikuj do nas już dziś!