kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Radomiu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Radomiu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

Working area

When working as a Pyszne.pl courier in Radom, you can start your shifts from your front door or at one of our local hubs. Check out the map below for a full list of our Radom hub locations. The choice is yours!

Praca Kurierska w Radomiu

Opis stanowiska

Zaintrygowała Cię nasza oferta? Bardzo nam miło! Chętnie przedstawimy zasady współpracy. Rola dostawcy jedzenia polega na odbieraniu zamówień z lokali gastronomicznych i dostarczaniu ich klientom do mieszkań, firm, hoteli, akademików. Środkiem transportu jest rower lub skuter elektryczny, dlatego nasze dostawy są ekologiczne. Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tej pracy?

Wynagrodzenie

Praca Radom kurier" dla Pyszne.pl to gwarancja stałej stawki godzinowej (czas oczekiwania na zlecenie wliczany jest w czas pracy), premie za dostarczone zamówienia oraz dodatek na prywatny smartfon i Internet. Możesz też liczyć na napiwki od usatysfakcjonowanych klientów – niektórzy przekazują je w gotówce, inni przelewem na konto – wszystkie trafiają do Ciebie.

Godziny pracy

Nie musisz pojawiać się na zmianie każdego dnia o tej samej porze. Grafik jest elastyczny i może dostosować się do Twoich potrzeb – wystarczy, że godziny pracy ustalisz z tygodniowym wyprzedzeniem. Oto zajęcie, z którym bez problemu pogodzisz wszystkie inne obowiązki: studia, kursy, hobby, opiekę nad członkiem rodziny. Oczekujemy, że minimalny wymiar czasu pracy wyniesie około 10 godzin w tygodniu (40 godzin miesięcznie).

Dostawy jedzenia w Radomiu

Praca Radom kurier na pewno nie jest monotonna. Jednego dnia dowozisz kanapki w amerykańskim stylu z Burgeromanii, na które czeka sympatyczna rodzina w Starej Woli Gołębiowskiej; innym razem na Osiedle Akademickie dostarczasz włoskie placki z restauracji Pizza na Wypasie lub dania wegetariańskie z Anadolu Kebap. Zmianę możesz rozpocząć w najbliższej strefie startowej, gdzie czekają nasze elektryczne jednoślady lub z domu, jeśli zdecydujesz się korzystać z własnego roweru.

Wymagania

Jeśli masz pogodne usposobienie i smartfon z dostępem do Internetu, jesteś pełnoletni, obowiązkowy i punktualny – praca Radom kurier to oferta dla Ciebie. Nie musisz mieć roweru – dysponujemy własną flotą ekologicznych jednośladów, z których korzystają nasi kurierzy. Nie wymagamy również doświadczenia zawodowego – wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu, a nasz zespół Koordynatorów i Dyspozytorów jest do Twojej dyspozycji.

Dostarczaj z nami w Radomiu!

Pyszne.pl współpracuje już z 2084 kurierami w 30 miastach Polski. Praca w charakterze kuriera to znakomity pomysł na pierwszą lub dorywczą pracę, ale nie tylko! Zapewniamy ubezpieczenie NNW i OC w trakcie zmiany, służbową odzież dostosowaną do pogody i plecak. Organizację pracy ułatwia aplikacja Scoober, intuicyjna i łatwa w obsłudze. Chciałbyś stać się częścią naszego zespołu? Zapraszamy! Dołącz do nas już dziś i zostań kurierem rowerowym w Radomiu!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz