kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Bydgoszczy

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Bydgoszczy . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Bydgoszczy

Opis stanowiska

Wiesz, że praca kuriera dla Pyszne.pl to świetny sposób, by jednocześnie dbać o formę i zarabiać? Jeśli lubisz jeździć na rowerze, mógłbyś przy okazji dostarczać klientom jedzenie z restauracji. Praca kurier Bydgoszcz czeka na Ciebie – oferujemy przejrzyste zasady współpracy i wynagrodzenia; poza tym funkcję dostawcy możesz bez problemu łączyć z innymi obowiązkami. 

Wynagrodzenie

Oferujemy stałą stawkę godzinową – w czas pracy wliczamy również czas, kiedy czekasz na zlecenie. Za zrealizowane zamówienia czekają bonusy, a zadowoleni klienci mogą przekazywać napiwki – w gotówce albo przelewem, przez aplikację. Gwarantujemy, że wszystkie trafią do Twojej kieszeni. Praca w charakterze kuriera Bydgoszcz może stanowić Twoje zajęcie główne lub dodatkowe. Minimalny wymiar czasu pracy wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny – zależy od Ciebie. 

Godziny pracy

Elastyczny grafik stanowi dogodne rozwiązanie dla naszych kurierów. Pory dostarczania posiłków możesz dostosować do innych zajęć. Jeśli studiujesz, odbywasz staż, masz drugą pracę lub inne zobowiązania – praca, która daje sporo swobody, to idealna propozycja. Grafik zwykle ustalany jest z tygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli wolisz pracować o stałych porach, również istnieje taka możliwość.  

Dostawy jedzenia w Bydgoszczy

Zastanawiasz się, jak wygląda praca kurier Bydgoszcz? Dzięki aplikacji Scoober wiesz, w którym lokalu należy odebrać zamówienie i dokąd je zawieźć, np. indyjskie przysmaki z restauracji RaBaRu na osiedle Flisy w Zachodniej Dzielnicy Willowej albo włoskie przysmaki z pizzerii Domigo na Wzgórze Wolności. Zawsze możesz liczyć na pomoc koordynatorów i dyspozytorów. Nasze biuro, czyli Hub Bydgoszcz, jest zlokalizowane w centrum i zarazem świetnie skomunikowane z całym miastem. Jeśli jednak znajduje się daleko od Twojego miejsca zamieszkania, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej. 


Wymagania:

Nasi kurierzy nie muszą mieć doświadczenia zawodowego. O nowych obowiązkach i szczegółach organizacji pracy dowiesz się na szkoleniu. Możesz korzystać z firmowych ekopojazdów – nie musisz mieć własnego roweru ani skutera. Czego wymagamy? Niezbędny jest zapał do pracy i punktualność. Jeśli jesteś pełnoletni i masz smartfon z dostępem do Internetu – praca kurier Bydgoszcz to znakomity pomysł na zajęcie zarobkowe.

Dostarczaj z nami w Bydgoszczy! 

Pyszne.pl to platforma, która dynamicznie się rozwija. Pracuje z nami już ponad 2000 kurierów, którzy dostarczają jedzenie w 30 miastach Polski. Naszym kurierom zapewniamy ubezpieczenie OC i NNW, odzież służbową i plecak oraz miesięczny dodatek na użytkowanie prywatnego telefonu. Zawsze służymy wsparciem i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania. 

Dołącz do naszej ekipy już teraz i zostań kurierem rowerowym w Bydgoszczy!


Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz