Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Katowicach

Praca Kurier Katowice – opis stanowiska

Zadaniem Kuriera rowerowego w Katowicach jest odbieranie jedzenia z lokali gastronomicznych i dostarczanie go do Klientów, którzy złożyli zamówienie przez aplikację Pyszne.pl. Kurierzy przemierzają miasto na własnych rowerach lub firmowych skuterach elektrycznych. Nie muszą wozić przy sobie gotówki – wszystkie transakcje zawierane są poprzez aplikację.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Katowicach?

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? To się opłaca! W Pyszne.pl oferujemy umowę ze stałą stawką godzinową, a do tego bonusy za ilość rozwiezionych zamówień. Jako Kurier Pyszne.pl w Katowicach zawsze możesz zarobić coś ekstra – napiwki od Klientów trafiają w całości do Twojej kieszeni! Potrzebujesz pieniędzy? Możesz pracować więcej, zależnie od Twojej dyspozycyjności.

Czas pracy

Kurierzy Pyszne.pl nie mają określonych godzin pracy. Umawiamy się na minimalnie 40 godzin miesięcznie (możesz je rozłożyć np. na 10 godzin tygodniowo), z grafikiem ustalanym wedle Twoich potrzeb. Pracę Kuriera Pyszne.pl w Katowicach możesz potraktować jako pełny etat lub dodatkowe zajęcie. Wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada!

Dowóz jedzenia w Katowicach

W Katowicach nigdy nie jest nudno – zarówno pod względem różnorodności kulinarnej, jak i komunikacji na terenie miasta. Pracując jako Kurier Pyszne.pl poznasz wszystkie jego zakątki, od Wełnowca po Podlesie. I kiedy znajomi zapytają Cię: „Dokąd na pizzę w Katowicach?”, już nigdy nie zawahasz się nad odpowiedzią.

Kurier rowerowy w Katowicach – wymagania

By zostać Kurierem Pyszne.pl w Katowicach musisz mieć ukończone 18 lat, a także posiadać własnego smartfona z dostępem do Internetu - co miesiąc wypłacamy dodatek za korzystanie z sieci w ramach pracy. Nie posiadasz własnego pojazdu? Zapewniamy także rowery i skutery elektryczne oraz odzież służbową. Doświadczenie? Nie wymagamy! Liczy się pozytywne nastawienie, chęć do pracy i umiejętności komunikacyjne.

Dostarczaj z nami w Katowicach!

Aplikując na stanowisko Kuriera Pyszne.pl w Katowicach, otrzymasz wsparcie Koordynatora, a następnie Kapitana, który wprowadzi Cię w obowiązki i opowie o pracy dostawcy jedzenia w Twoim mieście. Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb, dodatkowe zarobki, poprawa kondycji fizycznej i znajomości miasta – to główne zalety współpracy z Pyszne.pl. Dołącz do nas już dziś!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.