kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Katowicach

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Katowicach . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Katowicach

Praca Kurier Katowice – opis stanowiska

Zadaniem Kuriera rowerowego w Katowicach jest odbieranie jedzenia z lokali gastronomicznych i dostarczanie go do Klientów, którzy złożyli zamówienie przez aplikację Pyszne.pl. Kurierzy przemierzają miasto na własnych rowerach lub firmowych skuterach elektrycznych. Nie muszą wozić przy sobie gotówki – wszystkie transakcje zawierane są poprzez aplikację.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Katowicach?

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? To się opłaca! W Pyszne.pl oferujemy umowę ze stałą stawką godzinową, a do tego bonusy za ilość rozwiezionych zamówień. Jako Kurier Pyszne.pl w Katowicach zawsze możesz zarobić coś ekstra – napiwki od Klientów trafiają w całości do Twojej kieszeni! Potrzebujesz pieniędzy? Możesz pracować więcej, zależnie od Twojej dyspozycyjności.

Czas pracy

Kurierzy Pyszne.pl nie mają określonych godzin pracy. Umawiamy się na minimalnie 40 godzin miesięcznie (możesz je rozłożyć np. na 10 godzin tygodniowo), z grafikiem ustalanym wedle Twoich potrzeb. Pracę Kuriera Pyszne.pl w Katowicach możesz potraktować jako pełny etat lub dodatkowe zajęcie. Wybierz rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada!

Dowóz jedzenia w Katowicach

W Katowicach nigdy nie jest nudno – zarówno pod względem różnorodności kulinarnej, jak i komunikacji na terenie miasta. Pracując jako Kurier Pyszne.pl poznasz wszystkie jego zakątki, od Wełnowca po Podlesie. I kiedy znajomi zapytają Cię: „Dokąd na pizzę w Katowicach?”, już nigdy nie zawahasz się nad odpowiedzią.

Kurier rowerowy w Katowicach – wymagania

By zostać Kurierem Pyszne.pl w Katowicach musisz mieć ukończone 18 lat, a także posiadać własnego smartfona z dostępem do Internetu - co miesiąc wypłacamy dodatek za korzystanie z sieci w ramach pracy. Nie posiadasz własnego pojazdu? Zapewniamy także rowery i skutery elektryczne oraz odzież służbową. Doświadczenie? Nie wymagamy! Liczy się pozytywne nastawienie, chęć do pracy i umiejętności komunikacyjne.

Dostarczaj z nami w Katowicach!

Aplikując na stanowisko Kuriera Pyszne.pl w Katowicach, otrzymasz wsparcie Koordynatora, a następnie Kapitana, który wprowadzi Cię w obowiązki i opowie o pracy dostawcy jedzenia w Twoim mieście. Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb, dodatkowe zarobki, poprawa kondycji fizycznej i znajomości miasta – to główne zalety współpracy z Pyszne.pl. Dołącz do nas już dziś!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz