Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Lublinie

Praca Kurier Lublin – opis stanowiska

Widujesz na mieście kierowców z plecakami Pyszne.pl i zastanawiasz się na czym dokładnie polega ich praca w Lublinie? Kurier ma za zadanie odebrać jedzenie z lokalu gastronomicznego, a następnie dostarczyć je pod adres wskazany w aplikacji. To praca, która nie wymaga doświadczenia, zatem... może dołączysz?

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Lublinie?

Jako Kurier Pyszne.pl w Lublinie masz zapewnioną stałą stawkę godzinową. Do tego bonus: im więcej zamówień dostarczysz, tym więcej pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie! Nie zapominajmy o napiwkach od Klientów, które w całości trafiają do Twojej kieszeni. Chcesz dorobić do pracy na etacie? Kurier rowerowy w Lublinie to zajęcie w sam raz dla Ciebie – możesz wziąć dodatkowe godziny, kiedy tylko chcesz.

Godziny pracy

Oczekujemy pracy w minimalnym wymiarze 40 godzin miesięcznie (np. 10 godzin tygodniowo), które możesz rozłożyć w grafiku według swoich preferencji. Chcesz jeździć więcej i więcej zarabiać? W Pyszne.pl nie ma górnego limitu godzin. To zajęcie, które łatwo możesz dostosować do swoich potrzeb!

Dowóz jedzenia w Lublinie

Pracując jako dostawca jedzenia w Lublinie będziesz mieć okazję poznać tutejszą gastronomię od podszewki: od tradycyjnej kuchni polskiej, przez restauracje żydowskie, po rozmaite lokale z potrawami krajów Europy Wschodniej. Przemierzaj lubelskie dzielnice na ekologicznym rowerze i zostań znawcą własnego miasta!

Kurier rowerowy Lublin – wymagania

By dostarczać jedzenie w Pyszne.pl musisz mieć ukończone 18 lat, a także dysponować własnym smartfonem z dostępem do Internetu. Cenimy sobie umiejętność dogadywania się z ludźmi, a także umiejętność organizacji czasu pracy. Nie musisz mieć własnego pojazdu – zapewniamy rowery i skutery elektryczne. Co więcej, w trakcie pracy nie musisz wozić ze sobą gotówki, ponieważ wszystkie transakcje realizowane są poprzez aplikację mobilną.

Dostarczaj z nami w Lublinie!

Co możemy Ci zaoferować? Umowę ze stałą stawką godzinową, dodatek na korzystanie z Internetu potrzebnego przy przyjmowaniu zleceń, odzież służbową, elastyczny czas pracy, możliwość zarobienia niezłej sumki z napiwków, a także codzienne ćwiczenia kondycji i poprawę znajomości topografii miasta :) Dołącz do ekipy Kurierów Pyszne.pl i aplikuj przez naszą stronę internetową już dziś!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.