kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Tychach

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Tychach . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Tychach

Praca Kurier Tychy – opis stanowiska

Zastanawiasz się, co dokładnie robi Kurier rowerowy w Tychach? Zadaniem Kuriera w Pyszne.pl w tym śląskim mieście jest dostarczanie zamówionego jedzenia z lokali gastronomicznych do domów Klientów. Dostawcom jedzenia w Tychach zapewniamy odzież firmową i dodatkowe, niezbędne do pracy wyposażenie.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Tychach?

Jako Kurier Pyszne.pl w Tychach otrzymasz stałą stawkę godzinową, zapewnioną w umowie zlecenie. Dodatkowo, za realizację większej ilości zamówień, przysługują Ci atrakcyjne bonusy. To nie wszystko! Napiwki od Klientów trafiają wyłącznie do Twojej kieszeni.

Godziny pracy

W Pyszne.pl godziny pracy ustalasz tak, jak chcesz. Oczekujemy pracy w minimalnym wymiarze 40 godzin miesięcznie (możesz je sobie rozłożyć np. po 10 godzin tygodniowo), natomiast nie ustalamy maksymalnego limitu wyjeżdżonych godzin. Kurier rowerowy Pyszne.pl w Tychach może być zajęciem na pełen etat, jak i dorabianiem sobie do budżetu "po godzinach".

Dowóz jedzenia w Tychach

Tychy to miasto o ciekawym ułożeniu przestrzennym, a dobre restauracje znajdują się tu niemal w każdej dzielnicy. Od okolic Tyskich Browarów, przez ul. Jana Pawła II, po otoczone parkami Śródmieście. Jak miło tu robić kilometry, a jednocześnie stawać się ekspertem od własnego miasta!

Kurier rowerowy w Tychach – wymagania

Dostawca jedzenia Pyszne.pl w Tychach musi mieć ukończone 18 lat, a także dysponować smartfonem z dostępem do Internetu. Odzież, wyposażenie firmowe i przeszkolenie nowego Kuriera leży po naszej stronie. Nie musisz mieć doświadczenia, ważne jednak, byś chciał pracować i umiał dogadywać się z ludźmi.

Dostarczaj z nami w Tychach!

Kurier rowerowy w Tychach z pewnością ma ciekawe zajęcie – jeździ po mieście, spotyka różnych ludzi i odwiedza interesujące lokale. To praca dla każdego, kto chce zarobić coś ekstra, a przy tym wzmocnić kondycję i rozwijać umiejętności komunikacyjne. Aplikuj poprzez stronę internetową Pyszne.pl już dziś!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz