kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Płocku

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Płocku . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Płocku

Praca Kurier Płock – opis stanowiska

Kurier rowerowy w Płocku dowozi zamówione jedzenie z lokali gastronomicznych do domów, miejsc pracy i na spotkania plenerowe Klientów. Dostawca Pyszne.pl nie ma przy sobie gotówki, ponieważ płatności realizowane są wyłącznie poprzez aplikację mobilną.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Płocku?

Kurier Pyszne.pl w Płocku ma stałą stawkę godzinową gwarantowaną umową zlecenia, a także szansę na liczne bonusy za dostarczenie większej ilości zamówień. Co więcej, wszystkie napiwki od Klientów w całości trafiają na jego konto! Chcesz zarabiać więcej? Możesz zrealizować tyle dostaw, ile tylko dasz radę.

Czas pracy

Lubisz dobrze zarobić, a jednocześnie cenisz sobie możliwość decydowania o czasie pracy? Jako dostawca jedzenia Pyszne.pl w Płocku zyskujesz wolność wyboru –naszym wymaganiem jest wyjeżdżenie przynajmniej 40 godzin miesięcznie (np. po 10 godzin w tygodniu), a o reszcie zdecydujesz sam. Możesz traktować to zajęcie jako pełen etat lub dorabiać sobie do regularnej pensji.

Dowóz jedzenia w Płocku

Znasz Płock jak własną kieszeń? Z pewnością wiesz, że najwięcej restauracji zlokalizowanych jest w okolicach Starego Rynku oraz przy głównej arterii miasta, ulicy Stanisława Jachowicza. Jako dostawca jedzenia Pyszne.pl w Płocku będziesz przemierzał trasy w centrum, jak i poza nim, dowożąc zamówienia do głodnych rodzin, pracowników w przerwie na lunch i młodych imprezowiczów. W tej pracy nie ma nudy!

Kurier rowerowy w Płocku – wymagania

By zostać Kurierem Pyszne.pl w Płocku musisz mieć ukończone 18 lat, a także dysponować smartfonem z dostępem do Internetu. Zapewniamy również odzież służbową i pozostałe wyposażenie firmowe, a także ubezpieczenie od wypadku.

Dostarczaj z nami w Płocku!

Lubisz jeździć na rowerze w przestrzeni miejskiej, spotykać ciekawych ludzi i poznawać nowe miejsca na kulinarnej mapie Płocka? Dostawca jedzenia Pyszne.pl to zajęcie w sam raz dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia – po przyjęciu aplikacji w pracę Kuriera wdroży Cię członek naszego Zespołu. Dołącz do nas już dziś!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz