kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Szczecinie

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Szczecinie . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurier w Szczecinie

Praca Kurier Szczecin - opis stanowiska


Posiłki z dostawą do domu lub firmy to usługa, której popularność nieustannie rośnie. Dzięki Kurierom gotowe dania z restauracji lub baru szybkiej obsługi trafiają do rąk klientów w domach, biurach i hotelach. Kurierzy pracują na ekologicznych jednośladach, dzięki którym łatwiej poruszać się w miejskiej dżungli – nie tylko w godzinach szczytu. Należy również pamiętać, że jazda na rowerze ma wiele zalet: poprawia ogólną wydolność fizyczną, wzmacnia mięśnie i stawy, a także dotlenia organizm.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Szczecinie?


Co kryje się za ofertą "Praca Kurier Szczecin”? Między innymi gwarancja stałej stawki godzinowej, która obejmuje nie tylko czas realizacji zleceń, ale także czas oczekiwania na kolejne zamówienie. Za Tobą pracowity dzień? Czeka na Ciebie bonus za ilość zrealizowanych dostaw, a także napiwki od Klientów przekazywane bezpośrednio w gotówce lub online za pośrednictwem aplikacji. Zapewniamy odzież służbową, możliwość pracy na swoim rowerze lub skorzystanie z floty firmowych rowerów i skuterów elektrycznych, ubezpieczenie NNW i OC; dodatkowo istnieje możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

Godziny pracy


Pracę w charakterze Kuriera traktujesz jako zajęcie dorywcze? Żaden problem – nasz grafik jest elastyczny: możesz pracować na zmianie porannej, popołudniowej lub wieczornej. Oczekujemy, że wypracujesz minimum 40 godzin miesięcznie, czyli ok. 10 godzin tygodniowo; maksymalna wypracowana liczba godzin zależy przede wszystkim od Ciebie.

Jak wygląda praca Kuriera Pyszne.pl w Szczecinie?


Zauważyłeś ogłoszenie: „Praca kierowca kurier Szczecin” i zastanawiasz się, czy to ciekawe zajęcie? Gwarantujemy, że tak! Cały czas jesteś w ruchu i możesz być pewien, że zawsze ktoś na Ciebie czeka. Swoje zmiany możesz rozpoczynać z naszego HUBu przy Alei Wojska Polskiego 8 lub ze strefy startowej znajdującej się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Szczecin to miasto z bogatą historią, pełne atrakcji i zabytków – jego urok doceniają nie tylko mieszańcy, ale i liczni turyści, dlatego zamówień posiłków z dostawą nie brakuje. Szczecin słynie z lokalnej kuchni i dobrych restauracji, a spacer po parku Kasprowicza lub ulicami Starego Miasta na pewno zaostrza apetyt.

Praca Kurier Szczecin - wymagania


Jeśli jesteś pełnoletni, rzetelny, masz przyjazne usposobienie i lubisz jeździć rowerem lub skuterem, ogłoszenie "praca kurier Szczecin" jest adresowane właśnie do Ciebie. Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne, ponieważ zapewniamy odpowiednie przeszkolenie. Nasi Koordynatorzy i Dyspozytorzy są do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci rozwiązać wszystkie napotkane problemy. Udostępniamy również przyjazne dla środowiska, służbowe rowery i skutery elektryczne. Nasza aplikacja dla Kurierów to użyteczne narzędzie, które umożliwia zarówno zarządzanie zamówieniami, jak i ustalanie grafiku.

Dostarczaj z nami w Szczecinie!


Z serwisem Pyszne.pl współpracuje obecnie ponad 2000 Kurierów w 30 polskich miastach. Praca jako Kurier to znakomity pomysł na start lub zajęcie dorywcze, które bez problemu pogodzisz z innymi obowiązkami. Możesz liczyć na przyjazną atmosferę w zespole i jasne zasady współpracy.

Już dziś złóż wniosek i dołącz do naszego zespołu!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Szczecinie znajduje się pod adresem: al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz