kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Toruniu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Toruniu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Toruniu

Praca Kurier Toruń – opis stanowiska

Jakie są obowiązki Kuriera Pyszne.pl w Toruniu? Dostawca jedzenia ma za zadanie dostarczyć zamówienie z lokalu gastronomicznego w miejsce wskazane przez Klienta. Jako Kurier Pyszne.pl będziesz zawoził pizzę do głodnych studentów, ciepłe obiady do rodzin z dziećmi i smakowite lunche dla pracowników. To się nazywa praca z misją!

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Toruniu?

Dostawca jedzenia Pyszne.pl w Toruniu ma gwarantowaną stałą stawkę godzinową. Możesz ją powiększyć o atrakcyjne bonusy, które przysługują Ci za realizację większej ilości zamówień. Ponadto, wszystkie napiwki od Klientów pozostają w Twojej kieszeni! A jeśli chcesz pracować więcej i zarobić więcej – nie ma problemu. Maksymalny czas pracy zależy od Ciebie.

Godziny pracy

Oczekujemy, że będziesz dostarczał jedzenie przez przynajmniej 40 godzin miesięcznie - czas pracy możesz rozłożyć np. po 10 godzin w tygodniu. Nie określamy jednak maksymalnego limitu, dlatego praca Kuriera Pyszne.pl w Toruniu może być dla Ciebie pełnym etatem, jak i zajęciem wykonywanym dodatkowo.

Dowóz jedzenia w Toruniu

Może się zdarzyć, że będziesz dostarczał pierniki, jednak nie tylko z nich słynie Toruń - Stare Miasto wypełnione jest restauracjami w różnym stylu. Jako Kurier Pyszne.pl będziesz zatem woził tradycyjne potrawy kuchni polskiej, włoskiej, arabskiej, greckiej i innych kuchni z całego świata. Poznasz przy tym swoje miasto od podszewki!

Kurier rowerowy w Toruniu – wymagania

Chcesz pracować jako Kurier rowerowy w Toruniu? Musisz mieć ukończone 18 lat, a także dysponować smartfonem z dostępem do Internetu. Odzież służbowa i wyposażenie niezbędne do realizacji zleceń  – to stoi po naszej stronie.

Dostarczaj z nami w Toruniu!

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacyjnego zostaniesz objęty opieką lokalnego Kapitana Kurierów Pyszne.pl, który wprowadzi Cię w tajniki zawodu. Nie wymagamy doświadczenia, oczekujemy natomiast dobrego nastawienia i chęci do pracy; cenimy sobie również wysokie umiejętności komunikacyjne. Aplikuj na naszej stronie internetowej już dziś!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz