kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Gdańsku

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Gdańsku . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Gdańsku

Praca Gdańsk Kurier - opis stanowiska


Czym zajmuje się osoba na stanowisku Kurier rowerowy Gdańsk? W skrócie opis obowiązków wygląda tak: ustalasz grafik dostosowany do swoich potrzeb, jeździsz po mieście i dostarczasz pyszne jedzenie z restauracji do szczęśliwych Klientów. Firmowy skuter, odpowiednia, dostosowana do pogody odzież do pracy i szansa, by poznać wielu ciekawych ludzi – brzmi zachęcająco? Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Gdańsku?


Praca Gdańsk Kurier – czy na tym można dobrze zarobić? Jak najbardziej. Swoim dostawcom zapewniamy stałą stawkę godzinową niezależnie od liczby zamówień, które obsłużyli. Za Tobą intensywny czas w pracy? Dobra wiadomość: możesz liczyć na bonus za ilość wykonanych zleceń. Do tego dochodzą napiwki od Klientów - otrzymane w gotówce podczas dostawy albo zapłacone on-line za pośrednictwem aplikacji. Bez względu na sposób przekazania wszystkie środki uczciwie trafią na Twoje konto.

Godziny pracy


To Ty w dużym stopniu decydujesz o wymiarze czasu pracy. Oczekiwane minimum wynosi 40 godzin miesięcznie; górną granicę określasz samodzielnie, w zależności od swoich pozostałych zajęć i potrzeb zarobkowych. Ty również ustalasz, które zmiany są dla Ciebie optymalne: poranne czy popołudniowe. Jeżeli masz na głowie studia dzienne, inną pracę, staż, praktyki albo sprawy prywatne, takie rozwiązanie z pewnością będzie Ci na rękę.

Jak wygląda praca Kuriera w Pyszne.pl?


Świeża, wypieczona pizza dla mieszkańców Domów Studenckich Gdańskiej Politechniki albo GUM-u, ciepły obiad dostarczony na osiedle Siedlce lub sushi dla pracowników jednego z biurowców Olivia Business Centre – rowerowi Kurierzy wszędzie są wyczekiwani z niecierpliwością!

Kurier rowerowy Gdańsk - wymagania


Zastanawiasz się, czy masz szansę otrzymać tę posadę? Z przyjemnością informujemy, że nie musisz mieć doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz smartfona z dostępem do Internetu i sprawnie poruszasz się na dwóch kółkach, to możesz ubiegać się o stanowisko Kuriera. Sympatyczne usposobienie, motywacja do pracy i punktualność to dodatkowe atuty. Jeśli chodzi o sprzęt, możesz używać własnego roweru lub skorzystać z firmowych skuterów elektrycznych.

Dostarczaj z nami w Gdańsku!


Tysiące restauracji współpracują z platformą Pyszne.pl, która umożliwia szybkie i proste zamawianie dań o różnych porach do pracy i domu. Jeździ z nami ponad 2000 Kurierów w 30 miastach Polski. Jeśli do nas dołączysz, możesz liczyć na świetną atmosferę oraz zespół pomocnych Koordynatorów i Dyspozytorów.

Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Już dziś wyślij swoje zgłoszenie!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Gdańsku znajduje się pod adresem: Arkońska 6/A1, 80-387 Gdańsk.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

Working area

When working as a Pyszne.pl courier in Gdańsk i okolice, you can start your shifts from your front door or at one of our local hubs. Check out the map below for a full list of our Gdańsk i okolice hub locations. The choice is yours!
kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz