kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Kielcach

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Kielcach . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kuriera w Kielcach

Praca jako Kurier Kielce – opis stanowiska

Kurier Pyszne.pl w Kielcach ma zadanie proste, lecz odpowiedzialne: dostarczyć jedzenie z lokalu gastronomicznego pod adres wskazany w aplikacji. Przemierzając wszystkie zakątki miasta na firmowym skuterze elektrycznym lub własnym spalinowym, rowerze lub w aucie, poznaje przy okazji jego topografię.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Kielcach?

Dostawcy jedzenia w Pyszne.pl mają gwarantowaną stałą stawką godzinową, wyszczególnioną w umowie zlecenia, a do tego bonusy uzależnione od ilości rozwiezionych zamówień. Są przy tym ubezpieczeni od wypadku w pracy, a jeśli wyrażą chęć – mogą skorzystać z ubezpieczenia grupowego. Nie zapominajmy o napiwkach! Bonusy od klientów w całości trafiają do ich kieszeni.

Godziny pracy

Oczekujemy, że Kurierzy Pyszne.pl będą dowozić jedzenie przynajmniej przez 40 godzin w miesiącu (np. 10 godzin każdego tygodnia). Godziny pracy są elastyczne – można je dopasować do pracy etatowej, zajęć na uczelni czy rodzinnych zobowiązań. Co więcej, Kurierów nie obowiązuje limit czasu pracy. Zarabiają tyle, ile chcą, w zależności od wyjeżdżonych godzin.

Dowóz jedzenia w Kielcach

Praca jako Kurier w Kielcach oznacza częste poruszanie się po śródmieściu. W okolicach rynku znajdują się liczne restauracje z kuchnią polską i międzynarodową. Przejażdżki umilać będzie widok na miejską zieleń: parki, skwery i rezerwat przyrody Kadzielnia. Wkrótce będziesz znać miasto nie gorzej od taksówkarzy!

Kurier rowerowy w Kielcach – wymagania

Kurier Pyszne.pl w Kielcach musi być pełnoletni, dysponować telefonem z dostępem do Internetu, a także umieć dogadywać się z ludźmi. Nie wymagamy doświadczenia – wystarczą chęci do pracy i dyspozycyjność przez określoną ilość godzin w miesiącu. Zapewniamy możliwość pracy na firmowym skuterze elektrycznym, odzież służbową oraz inne akcesoria firmowe, zwrot pieniędzy za Internet używany do pracy, a także pełne przeszkolenie.

Jeździj z nami w Kielcach!

Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacyjnego lokalny Kapitan Kurierów Pyszne.pl zapozna Cię z pracą na stanowisku dostawcy. W Kielcach startujesz z HUBu, który znajduje się przy ul. Małej Zgody 2, nieopodal miejskich cmentarzy, lub z wyznaczonej w mieście strefie startowej. Gotowy, by poznać stolicę województwa świętokrzyskiego od podszewki, a przy okazji nieźle zarobić? Aplikuj już teraz!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz