Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Brak widoczności wszystkich pojazdów w formularzu dla danego miasta oznacza, że aktualnie rekrutujemy na konkretny typ pojazdu. Możesz poczekać i aplikować, gdy pojazd będzie już dostępny. Innym rozwiązaniem jest wypożyczenie, we własnym zakresie, danego środka transportu od firmy zewnętrznej. Możesz sprawdzić czy w Twoim mieście funkcjonują firmy, które oferują taką usługę lub zapytać rekrutera.

Jeżeli w formularzu rekrutacyjnym nie ma możliwości wyboru danego miasta, oznacza to, że jeszcze nie posiadamy tam floty kurierów, a restauracje są obsługiwane przez własną załogę. Zachęcamy do sprawdzenia innych bliskich Ci lokalizacji.

Naszym kurierom oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. A wypłaty są w systemie miesięcznym, do 10. dnia każdego miesiąca.

Wiele zależy od Ciebie. Po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, a my na ich podstawie przygotujemy dla Ciebie umowę - zazwyczaj zajmuje nam to 1 dzień.

To zależy od miast: w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu i Krakowie nasi kurierzy pracują od poniedziałku do niedzieli między 9:00, a 1:00. W pozostałych miastach, od poniedziałku do niedzieli między 11:00, a 22:30.

Skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacjakurierowpl@justeattakeaway.com lub pod numerem 71 702 11 46.

Praca Kurierska w Zabrzu

Praca Kurier Zabrze – opis stanowiska

Jako Kurier w Zabrzu będziesz dostarczać posiłki do Klientów w całym mieście. Transakcja odbywa się poprzez aplikację mobilną, dlatego nie musisz wozić przy sobie gotówki – wystarczy smartfon z dostępem do Internetu. Plecak? Zapewnia Pyszne.pl!

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Zabrzu?

Dostawcy jedzenia Pyszne.pl pracują na podstawie umowy zlecenie ze stałą stawką godzinową. Całkowita wysokość zarobków zależy wyłącznie od Ciebie – im więcej pracujesz, tym więcej zyskujesz. Nie wspominając o napiwkach od Klientów, które w całości trafiają do Twojej kieszeni.

Godziny pracy

Od Kurierów oczekujemy gotowości do wykonywania zleceń przez minimum 40 godzin miesięcznie - możesz więc podzielić to na 10 godzin tygodniowo lub więcej, dostosowując harmonogram do zajęć na uczelni, pracy na etacie czy obowiązków rodzinnych. Nie ma górnego limitu godzin, dlatego jazdę z nami możesz potraktować jako zajęcie w pełnym wymiarze godzin lub dodatkowe.

Dostarczanie jedzenia w Zabrzu

Zabrze znane jest nie tylko z widowiskowych meczów tutejszej drużyny piłkarskiej i udostępnionej do zwiedzania Kopalni Guido, ale również z wyjątkowo smacznej kuchni, której można skosztować w licznych restauracjach. Jako Kurier Pyszne.pl będziesz dostarczał potrawy nie tylko kuchni śląskiej w obrębie zarówno starówki, ale również zielonych, oddalonych od centrum dzielnic. Dzięki temu z pewnością poznasz Zabrze od podszewki.

Kurier Zabrze – wymagania

By zostać Kurierem Pyszne.pl w Zabrzu, powinieneś mieć ukończone 18 lat, posiadać smartfon z dostępem do Internetu (zwracamy koszty połączenia z siecią w czasie pracy), a także posiadać prawo jazdy kategorii B oraz sprawny samochód. Przyda się dobre nastawienie – doświadczenia nie wymagamy. Atutem będzie umiejętność dogadywania się z ludźmi i poczucie humoru.

Zostań Kurierem w Zabrzu!

Kurierzy w Zabrzu zaczynają pracę z różnych miejsc w mieście, co oznacza brak konieczności dojazdów. Zapewniamy opiekę Koordynatora, który wyjaśni Ci, na czym polega dostarczanie jedzenia w Pyszne.pl oraz przekaże niezbędne akcesoria firmowe. Zainteresowany? Wypełnij formularz aplikacyjny na stronie internetowej Pyszne.pl!