kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Wrocławiu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Wrocławiu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurier we Wrocławiu

Praca Kurier Wrocław - opis stanowiska


Praca jako Kurier we Wrocławiu to wyjątkowa okazja, aby zadbać o swoją kondycję i przy okazji zarobić. Zadaniem Kuriera jest odbiór posiłków z restauracji i dostarczanie ich Klientom. Dowozy odbywają się z użyciem Twojego własnego roweru lub firmowej floty rowerów i skuterów elektrycznych. Kurierzy działają w określonych strefach, a średni dystans dostawy we Wrocławiu wynosi 1,7 km.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl we Wrocławiu?


Zasady współpracy są u nas bardzo proste. Bez względu na to, ile zamówień w trakcie zmiany zrealizujesz, zawsze otrzymujesz stałą stawkę godzinową. W dużej mierze to Ty decydujesz, ile zarabiasz, ponieważ im większa liczba godzin pracy, tym wyższa wypłata. Możesz także liczyć na bonusy za intensywny dzień pracy oraz napiwki od Klientów przekazywane w gotówce lub on-line bezpośrednio w aplikacji. Gwarantujemy, że wszystko trafi na Twoje konto razem wypłatą.

Godziny pracy


Pracując jako Kurier możesz dostosować godziny pracy do swojego planu dnia, innych obowiązków i oczekiwań. Oferujemy Ci dwie możliwości. Jeżeli pracę w charakterze Kuriera traktujesz jako zajęcie dorywcze, masz jeszcze inną pracę, staż czy obowiązki rodzinne, możesz wybrać elastyczny grafik; jeżeli jednak wolisz pracę tylko rano lub tylko wieczorem - wystarczy, że podasz nam właśnie taką dyspozycyjność. Wszystko zależy od Ciebie! Minimalna liczba godzin pracy w miesiącu wynosi 40, maksymalna zależy również od Ciebie i Twoich potrzeb finansowych.

Jak wygląda praca Kuriera w Pyszne.pl?


Dzień pracy rozpoczyna się w naszym HUBie przy ul. Kościuszki 29 lub w najbliższej Twojemu miejscu zamieszkania strefie startowej. W trakcie zmiany otrzymujesz zlecenia dowozu dań z popularnych restauracji lub barów szybkiej obsługi. Oczywiście, obsługujesz punkty położone w pobliżu, w określonej dzielnicy, czyli na przykład w okolicach Nadodrza, Biskupina, Karłowic lub Leśnicy, co ułatwia Ci pracę i usprawnia dostawy..

Praca jako Kurier Wrocław - wymagania


Jeżeli masz ukończony 18. rok życia, sprawnie poruszasz się na dwóch kółkach, jesteś punktualny, masz sympatyczne usposobienie i chęć do pracy – to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia na podobnym stanowisku: przeszkolimy Cię i pomożemy przyswoić wszystkie nowe informacje. Praca jako Kurier we Wrocławiu to znakomity pomysł na debiut na rynku pracy lub nowe zajęcie dla osób z doświadczeniem w innych branżach.

Dostarczaj z nami we Wrocławiu!


Pyszne.pl to platforma, która zrobiła na polskim rynku prawdziwą furorę. Współpracujemy z tysiącami restauracji w kraju. Nasz wrocławski zespół liczy ponad 250 Kurierów, którym zapewniamy służbową odzież dostosowaną do specyfiki pracy i pory roku, ubezpieczenie NNW i OC oraz stałe wsparcie Koordynatorów i Dyspozytorów.

Zacznij jeździć z nami i zarabiać pieniądze – już teraz złóż aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Wrocławiu znajduje się pod adresem: Kościuszki 29, 50-011 Wrocław.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

Working area

When working as a Pyszne.pl courier in Wrocław i okolice, you can start your shifts from your front door or at one of our local hubs. Check out the map below for a full list of our Wrocław i okolice hub locations. The choice is yours!
kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz