kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Olsztynie

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Olsztynie . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurier Olsztyn

Opis stanowiska

Lubisz jeździć na rowerze lub skuterze i chciałbyś zarobić na swoim hobby? Praca kurier Olsztyn prawdopodobnie jest stanowiskiem, którego szukasz! Zadanie dostawcy polega na odbieraniu posiłków z lokali gastronomicznych i dostarczaniu ich bezpośrednio klientom. Możesz więc jednocześnie dbać o kondycję, zdobywać nowe doświadczenia i zawsze czuć się mile widzianym. Brzmi fajnie? Zapoznaj się ze szczegółami i przekonaj się, że warto do nas dołączyć!

Wynagrodzenie

Praca kierowca kurier Olsztyn – czy na tym można dobrze zarobić? Oferujemy klarowne zasady wynagrodzenia. Otrzymujesz stałą stawkę godzinową, niezależną od liczby zleceń, które udało Ci się zrealizować. Czas oczekiwania na zamówienie wlicza się w Twój czas pracy. To oczywiście nie wszystko, bo – jak każdy dostawca jedzenia – możesz liczyć też na napiwki od uszczęśliwionych klientów (przyznawane w gotówce lub przelewane przez aplikację).

Godziny pracy

Kolejnym udogodnieniem dla naszych współpracowników jest elastyczny grafik. Możesz np. ustalić stałe godziny, w których rozwozisz jedzenie. Jeśli jednak łączysz pracę ze studiami, innym zajęciem zarobkowym lub opieką nad dzieckiem, możesz pracować każdego dnia w innych godzinach – wtedy grafik ustalasz z tygodniowym wyprzedzeniem. Minimalna liczba przepracowanych godzin powinna wynieść 40 godzin miesięcznie (czyli 10 godzin tygodniowo), górnej granicy nie ustalamy.

Dostawy jedzenia w Olsztynie

Praca kurier Olsztyn to codziennie coś nowego. Dziś dostarczasz świeżą pizzę z restauracji Arczi na Stare Miasto, jutro tajskie przysmaki z lokalu Wook klientom z okolic Nowego Ratusza, innym razem japońskie dania na jedno z nowych osiedli, z dala od centrum Olsztyna. Dzienną zmianę możesz rozpoczynać z miejsca zamieszkania na własnym rowerze lub korzystać z firmowych ekopojazdów, które czekają w naszych strefach startowych.

Wymagania

Zastanawiasz się, czy "praca kierowca kurier Olsztyn" to propozycja dla Ciebie? Nie oczekujemy doświadczenia zawodowego, nie musisz mieć nawet własnego roweru. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, masz smartfon z dostępem do Internetu i chęć do pracy. Istotne są także: punktualność, obowiązkowość, uprzejmość i uśmiech. Podczas szkolenia zapoznasz się z nowymi obowiązkami – wszystkiego Cię nauczymy! Przez cały czas do Twojej dyspozycji są nasi koordynatorzy i dyspozytorzy, którzy służą wsparciem i pomocą.

Dostarczaj z nami w Olsztynie!

Pyszne.pl to platforma, która zdobyła w Polsce popularność jako pośrednik w dostarczaniu jedzenia oraz jako pracodawca. Obecnie nasz zespół liczy już 2084 kurierów – działamy w 30 miastach Polski. U nas możesz zarabiać w sposób przyjemny, jeżdżąc na rowerze i codziennie poznawać ciekawych ludzi.

Dołącz do nas już teraz i zostań kurierem rowerowym w Olsztynie!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz