kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Poznaniu

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Poznaniu . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Poznaniu

Opis stanowiska:

Na czym polega praca w charakterze kuriera Poznań dla Pyszne.pl? Zasady są proste: otrzymujesz zlecenie i – na tej podstawie – odbierasz jedzenie ze wskazanej restauracji i dostarczasz je klientom: osobom prywatnym, firmom lub instytucjom. Nasza aplikacja jest źródłem niezbędnych informacji i wskazówek, a zespół Koordynatorów i Dyspozytorów służy pomocą. Dzięki temu, że poruszasz się na rowerze lub skuterze elektrycznym, transport jest przyjazny dla środowiska.

Wynagrodzenie:

Praca kurier Poznań – ile wynoszą zarobki na tym stanowisku? To zależy również od Ciebie i od liczby wypracowanych godzin. My oferujemy stałą stawkę godzinową, dlatego w Twój czas pracy wlicza się czas oczekiwania na zlecenie. Zaletą pracy w charakterze kuriera są także napiwki, którymi mogą nagradzać Cię usatysfakcjonowani klienci. Napiwki mogą być przekazywane w gotówce lub przelewem, przez aplikację. Wszystko trafi do Ciebie!

Godziny pracy:

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem? Zapraszamy! Jeśli Ci wygodnie, możesz ustalać harmonogram z tygodniowym wyprzedzeniem. Elastyczny grafik pozwala pogodzić pracę kuriera z innymi obowiązkami, na przykład studiami, stażem lub kursem doszkalającym. Oczekujemy, że przepracujesz z nami co najmniej 40 godzin miesięcznie, czyli około 10 godzin tygodniowo. Górny limit ustalasz samodzielnie. 

Dostawy jedzenia w Poznaniu:

Pracując jako kurier Poznań, można lepiej poznać okolicę i wszystkie zakątki miasta. Jednego dnia dostarczasz tajskie przysmaki z Why Thai Express w okolice Starego Rynku; innego – studenci z akademika Babilon zamawiają obiad w arabskim stylu z Nehar Kebab albo makaron w sosie curry z restauracji Kwiat Peonii. Kiedy indziej na włoską pizzę czekają z niecierpliwością mieszkańcy Jeżyc. Zmianę możesz rozpocząć w naszym hubie przy ul. 27 grudnia 3 lub (jeśli mieszkasz daleko) w najbliższym punkcie startowym.

Wymagania:

Praca kurier Poznań to stanowisko dla osoby pełnoletniej, która potrafi poruszać się na rowerze lub skuterze elektrycznym i posiada smartfon z dostępem do Internetu (żeby korzystać z aplikacji). Cenimy dobrą organizację pracy, odpowiedzialność i uprzejmość. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu i zawsze służymy pomocą. Możesz korzystać z naszej floty ekologicznych jednośladów, zapewniamy również odzież służbową na każdą pogodę. 

Dostarczaj z nami w Poznaniu!

Nasz zespół kurierów liczy obecnie 2084 osób, działających w 30 miastach w Polsce. Jeśli jednak platforma Pyszne.pl będzie rozwijała się tak prężnie jak dotąd, wkrótce na pewno będzie nas więcej! Chcesz do dołączyć do naszego teamu?Już dziś wyślij nam swoją aplikację i zostań kurierem rowerowym w Poznaniu!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Poznaniu znajduje się pod adresem: ul. 27 grudnia 3, 61-737, Poznan.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

Working area

When working as a Pyszne.pl courier in Poznań, you can start your shifts from your front door or at one of our local hubs. Check out the map below for a full list of our Poznań hub locations. The choice is yours!
kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz