kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Łodzi

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Łodzi . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurier w Łódzi

Praca Łódź Kurier - opis stanowiska


Kurier rowerowy Łódź – praca w tym charakterze to dobry start dla osób bez doświadczenia zawodowego, ale też ciekawa propozycja dla pracowników innych branż, którzy szukają odmiany lub dodatkowego zajęcia. Obowiązki Kuriera nie są skomplikowane, gdyż polegają na dostarczaniu Klientom zamówionych dań z lokali gastronomicznych. Środkiem transportu najczęściej jest rower elektryczny, dzięki któremu można szybko poruszać się po mieście i jednocześnie dbać o kondycję. Brzmi ciekawie? Przeczytaj więcej na ten temat.

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Łodzi?


Jasne i precyzyjne zasady współpracy to dla nas priorytet. Praca jako Kurier w Łodzi to pewność stałej stawki godzinowej – niezależnie od tego, czy realizujesz zamówienia, czy też na nie czekasz. Przewidujemy również bonusy za dużą liczbę dostaw i napiwki od Klientów wręczane w gotówce lub bezpośrednio w aplikacji. Gwarantujemy, że wszystkie napiwki w 100% trafią do Twojej kieszeni. Możesz pracować na swoim rowerze lub skorzystać z firmowej floty rowerów i skuterów elektrycznych. Zapewniamy ubezpieczenie NNW oraz OC i służbową odzież dostosowaną do różnych warunków pogodowych. W Łodzi – jednym z największych polskich miast – współpracuje z nami niemal 100 dostawców!

Godziny pracy


Masz studia, szkołę, staż, kurs, a może małe dzieci? Jeśli tak, możliwość pracy z elastycznym grafikiem może być strzałem w dziesiątkę! Wystarczy, że raz w tygodniu zaktualizujesz swoją dostępność, czyli godziny, w których możesz pracować. Na tej podstawie przyznawane są dzienne zmiany (np. poranne, popołudniowe), które możesz śledzić w aplikacji. Intuicyjna, prosta w obsłudze aplikacja zainstalowania w smartfonie umożliwia także obsługę zamówień, a dzięki zintegrowanym mapom łatwiej jest trafić do celu.

Jak wygląda praca Kuriera w Pyszne.pl?


Kurier rowerowy Łódź to interesujące stanowisko dla osób, które cenią miejski gwar i życie w dużych aglomeracjach. Jednego dnia na świeżutką pizzę czekają mieszkańcy Osiedla nr 33, innym razem ratujesz głodnych studentów słynnej Filmówki. Liczne zamówienia płyną od pracowników biurowców – Imagine Offices, Ericpol i wielu innych. Jedni wybierają menu klimatycznych restauracji z ulicy Piotrkowskiej, inni stawiają na domowe obiady i pierogarnie oddalone od centrum miasta. Swoją dzienną zmianę możesz rozpocząć w naszym HUBie przy ul. Kościuszki 3 lub na strefie startowej najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Praca Łódź Kurier - wymagania


Jakie warunki powinna spełniać osoba ubiegająca się o pracę na stanowisku Kurier rowerowy Łódź? Praca w tym charakterze oferowana jest wyłącznie osobom pełnoletnim. Średni dystans między punktem odbioru i dostawy w Łodzi wynosi 1,9 km – świetnie, jeśli lubisz jeździć rowerem i w ten sposób zwiedzać miasto. Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu i uśmiech czynią Cię kandydatem idealnym. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ponieważ wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu.

Dostarczaj z nami w Łodzi!


Dziś, kiedy trudno wyobrazić sobie życie bez zakupów online i zamówień posiłków z ulubionej restauracji z dostawą pod drzwi, praca Kuriera w Pyszne.pl jest jeszcze bardziej potrzebna i doceniana. !

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Przekonaj się, że warto i już dziś wyślij swoje zgłoszenie!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Łodzi znajduje się pod adresem: Kościuszki 3, 90-418, Łódź.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pojazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz