kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Zostań kurierem Pyszne.pl w Krakowie

Aplikuj już teraz

Zostań Kurierem Pyszne.pl w Krakowie . Zarabiaj od 23,50zł do nawet 27,50zł na godzinę*, nie wliczając napiwków.

*wliczając stawkę godzinową oraz średnią wartość bonusu za zamówienia, gdy wyjeździsz średnio 40h tygodniowo

Korzyści

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Stawka godzinowa

Stawka godzinowa

Podstawą Twojego wynagrodzenia jest stawka godzinowa, dzięki czemu zarabiasz nawet czekając na zamówienie!

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Pewne zmiany dostosowane do Twojej dostępności oraz pełne wsparcie w czasie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Zdalne rozpoczęcie pracy

Jeśli mieszkasz daleko od naszej bazy, możesz rozpocząć zmianę w najbliższej strefie startowej

Czego potrzebujesz, aby zostać Kurierem?

home.alt_what_you_need_1

Umiejętności jazdy na rowerze / Uprawnień do poruszania się samochodem lub skuterem (Prawo jazdy kategorii AM, A, B)

home.alt_what_you_need_2

Mieć przynajmniej 18 lat

home.alt_what_you_need_3

Skorzystaj z własnego pojazdu i zyskaj dodatek za używanie prywatnego sprzętu

home.alt_what_you_need_4

Być dyspozycyjnym do wykonywania zleceń przez przynajmniej 40h miesięcznie, zastanów się więc, ile godzin tygodniowo możesz pracować

home.alt_what_you_need_img

Praca Kurierska w Krakowie

Praca Kurier Kraków - opis stanowiska


Wiesz, że jeżdżąc na rowerze, możesz jednocześnie zarabiać pieniądze? Zamiast przecierać oczy ze zdumienia, zapoznaj się z opisem stanowiska Kurier rowerowy w Krakowie. Dostawca odbiera jedzenie z restauracji i dostarcza je do Klientów. Praca, w której każdy wyczekuje Cię z niecierpliwością i wita uśmiechem... Brzmi jak marzenie? Dołącz do nas!

Ile zarabia Kurier Pyszne.pl w Krakowie?


W dużym stopniu to Ty decydujesz o tym, ile zarobisz. Oferujemy stałą stawkę godzinową, która nie zależy od liczby zrealizowanych zamówień. Czas, w którym oczekujesz na zlecenia, jest wliczany w przepracowane godziny; jeśli jednak zrealizujesz dużo dostaw, możesz liczyć na bonusy. A to nie koniec: są jeszcze napiwki od Klientów – zarówno w gotówce, jak i przelewane przez aplikację – i wszystkie trafiają do Ciebie!

Godziny pracy


Szukasz zajęcia z dużą ilością godzin do przepracowania, a może chcesz dorobić po pracy lub zajęciach na uczelni? Pracując z nami, możesz skorzystać z każdej z tych możliwości. Swoją dostępność aktualizujesz co tydzień, a przyznane zmiany (poranne, popołudniowe, wieczorne) sprawdzasz w aplikacji. Oczekujemy, że minimalna liczba przepracowanych godzin w miesiącu wyniesie 40 - czyli 10 godzin tygodniowo. Górnej granicy nie ustalamy – to wyłącznie Twoja decyzja.

Jak wygląda praca Kuriera w Pyszne.pl?


Praca Kurier Kraków – jak wygląda dzień rowerowego dostawcy w jednym z najpiękniejszych polskich miast? Swoją zmianę rozpoczynasz w naszym HUBie przy ulicy Żółkiewskiego 17a lub w strefie startowej najbliższej Twojemu miejscu zamieszkania. Twoja praca polega na jeżdżeniu po mieście z pysznym jedzeniem w plecaku: quesadillą odebraną z meksykańskiej restauracji, aromatycznym curry z indyjskiego lokalu czy rarytasami kuchni japońskiej z baru sushi. Nasi Kurierzy każdego dnia dowożą jedzenie do dużych i małych firm, rodzin, studentów w akademikach, na domowe imprezy. Średni dystans, pokonywany w ramach realizacji jednego zamówienia, wynosi 1,9 km.

Kurier rowerowy Kraków - wymagania


Stanowisko, na którym Twoim głównym zadaniem jest dostarczanie jedzenia, jest odpowiednie zarówno dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na rynku pracy, jak i dla tych, którzy mają doświadczenie w innych branżach i które chciałyby spróbować czegoś nowego lub po prostu dorobić do swojej regularnej pensji. Nie musisz mieć określonego wykształcenia, praktyki ani nawet własnego roweru, żeby z nami pracować. Wystarczy, że ukończyłeś 18 lat, masz zapał do pracy i smartfon z dostępem do Internetu. Cenimy punktualność, obowiązkowość i kulturę osobistą. Wszystkie szczegóły na temat Twojej nowej funkcji przekażemy Ci na szkoleniu; zawsze też możesz liczyć na wsparcie Koordynatorów i Dyspozytorów.

Dostarczaj z nami w Krakowie!


Wiesz, że zespół Kurierów w Krakowie liczy już ponad 300 osób, a w całej Polsce – ponad 2000? Pyszne.pl to platforma zyskująca na popularności i sprawdzony pośrednik w dostarczaniu gotowych posiłków. Jeśli nie lubisz nudy, chcesz zadbać o kondycję i oczekujesz współpracy na jasnych zasadach, zacznij z nami jeździć!

Dołącz do nas już teraz i zostań Kurierem rowerowym w Krakowie!

Referencje

Najczęściej zadawane pytania

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Nie, plecak oraz odzież firmową otrzymasz od nas bez kosztów.

Pracując jako kurier musisz posiadać własny telefon, na którym zainstalujesz aplikację Scoober. Od nas w każdym miesiącu otrzymasz dodatek do wynagrodzenia w kwocie 25 PLN, który pokryje koszty związane z korzystaniem z internetu w trakcie pracy.

Grafik jest układany zgodnie z Twoją dyspozycyjnością, którą podajesz raz w tygodniu. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcielibyśmy jedynie abyś w każdym miesiącu realizował(a) zlecenia przez 40 godzin (czyli ok 10h w tygodniu). Jeśli potrzebujesz przerwy w trakcie miesiąca (wakacje, sesja, inne potrzeby), możesz zgłosić to w aplikacji Scoober, wówczas minimalna liczba godzin zostanie dostosowana tak abyś mógł połączyć pracę z życiem prywatnym.

Zgodnie z umową nie ustalamy maksymalnej liczby godzin zleceń w miesiącu, to zależy w głównej mierze od Ciebie.

Wiele zależy od Ciebie, po spotkaniu informacyjnym otrzymasz dokumenty do wypełnienia elektronicznie, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie umowę, co zajmuje nam maksymalnie 1 dzień.

Nie, wszystkie zamówienia składane przez naszych klientów są już opłacone online. Kurierzy Pyszne.pl nie pobierają żadnej gotówki od klientów.

Podczas zmiany kurierskiej jesteś objęty ubezpieczeniem OC (za wyjątkiem kurierów samochodowych oraz kurierów na własnych skuterach). W przypadku uszkodzenia innego pojazdu należy wypełnić wymagane dokumenty i przekazać informacje do koordynatora, który pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Procedura wypadkowa jest również dokładnie opisana w materiałach, które od nas otrzymasz przed rozpoczęciem pierwszej zmiany. Jeśli jesteś kurierem samochodowym lub jeździsz własnym skuterem, obowiązkowe jest OC właściciela pojazdu.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: driverrepresentative-pl@takeaway.com.

Hub Pyszne.pl w Krakowie znajduje się pod adresem: Żółkiewskiego 17a, 31-539 Kraków.

Jako Dostawca Pyszne.pl otrzymujesz stałą stawkę godzinową – bez względu na to, ile dostaw uda Ci się zrealizować. Dodatkowo, jeżeli dostaw będzie dużo, możesz liczyć na bonusy: im więcej zamówień dostarczysz, tym większa będzie Twoja wypłata.

Minimalny, oczekiwany wymiar czasu pracy Dostawcy Pyszne.pl wynosi 40 godzin miesięcznie, maksymalny zależy od Ciebie.

Aby zostać Dostawcą Pyszne.pl wystarczy spełniać podstawowe warunki i zaaplikować przez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.

Możesz dostaraczać zamówienia dla Pyszne.pl przy pomocy własnego samochodu bądź skutera. Podczas aplikacji po wyborze miasta, w którym chcesz pracować wyświetli Ci sie dostępny pjazd. Oznacza to, że w tej chwili szukamy kandydatów na ten pojazd. Poproś swojego rekrutera o więcej informacji na ten temat!

kurierzy pyszne.pl pracujący w polsce

Ruszamy
w drogę?

Aplikuj już teraz
Ruszamy w drogę? Dołącz do nas! Aplikuj już teraz