Regulamin Akcji Promocyjnej

1. Akcja promocyjna na kanale społecznościowym Facebook marki Pyszne.pl jest zorganizowana w poście zawierającym kod rabatowy ważny tylko w dniu 11.03.2018, od godziny 12:00 do wyczerpania zapasów.

2. Kod Rabatowy wspomniany w poście na kanale społecznościowym Facebook może być wykorzystany tylko przez pierwsze tysiąc osób, które wpiszą go odpowiednio w czasie zamawiania potraw w jednej z restauracji, oferujących płatność online na platformie Pyszne.pl.

3. Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy wybrać płatność online. Pole do wpisania kodu w aplikacji pojawi się dopiero po tym, jak wybrana zostanie metoda płatności inna niż gotówka.

4.  Kod przestanie działać w momencie kiedy klient cofnie się do poprzednich kroków w zamówieniu lub zostanie przerwany proces płatności

5. Poniżej dokładne szczegóły kodu rabatowego:

Kod zniżkowy o wartości 15 PLN upoważnia do złożenia zamówienia na stronie www.pyszne.pl oraz przez aplikację mobilną Pyszne.pl. Minimalna wartość zamówienia to 30 PLN, chyba że w warunkach restauracji wynosi ona więcej. Kod kuponu jest ważny do końca dnia 11.03.2018 roku. Kod można wykorzystać tylko w restauracjach oferujących płatność online. Kod jest do jednorazowego wykorzystania, nie łączy się z innymi promocjami oraz nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę). Jeden użytkownik może wykorzystać kod kuponu niniejszej akcji promocyjnej tylko raz. Jeśli wartość koszyka jest wyższa od wartości kodu, różnicę w cenie należy opłacić za pomocą płatności online (PayU, PayPal, Sofort lub kartą kredytową). Pyszne.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku oszustwa lub nadużycia.