Zamawiaj jedzenie online z pomocą Asystenta Google

Niecodzienna współpraca

Zapomnij na chwilę o ekranie smartfona. Zapomnij też o swoim współlokatorze, szefie, siostrze, czy kocie. Mamy dla Ciebie coś zupełnie nowego. Sprawiliśmy, że zamawianie jedzenia stało się jeszcze łatwiejsze. Teraz wystarczy, że użyjesz swojego głosu! Po miesiącach wytężonej pracy możemy wreszcie podzielić się ważną nowiną: Stworzyliśmy akcję dla jednego z najbardziej zaawansowanych asystentów głosowych — Asystenta Google. Teraz możesz zamówić ulubione potrawy z większości restauracji w naszym serwisie za pomocą kilku prostych komend głosowych. Inteligentna technologia w służbie wygodnego zamawiania jedzenia — Panie i Panowie: witamy w przyszłości! Zanim zabierzesz się za testowanie, zostań z nami jeszcze chwilę. Pozwól nam opowiedzieć trochę więcej na temat tego, co czyni tę współpracę tak niesamowitą!

Inteligentne urządzenia zmieniają nasze życie

Jak znaleźliśmy się w czasach, kiedy możemy zamówić kolację przez rozmowę z własnym telefonem? Technologia, która miała swoje początki w ogromnych komputerach i prymitywnych systemach lat ‘80 i ‘90, szybko rozwinęła się w znane nam dziś wszechstronne smartfony, smukłe tablety, wygodne aplikacje o różnorodnych zastosowaniach oraz inteligentne urządzenia przyszłości. Najpierw zamieniliśmy ekran komputera na ekran telefonu. Teraz, wraz z rozwojem technologii, możemy całkowicie się go pozbyć. Nadeszła era głosu!

Nasz apetyt na technologiczne gadżety szybko się zaostrzył i chyba nie uda się go już powstrzymać. Mobilne aplikacje pozwoliły nam zawsze mieć ze sobą kalendarz, ulubione książki, programy telewizyjne, prognozę pogody, a nawet całe sklepy. Nadejście smart urządzeń daje nam dostęp do rzeczy, na temat których nie zdawaliśmy sobie nawet sprawy, że są nam potrzebne! Pozwalają nam wygodnie usiąść i przechodzić od jednej czynności do drugiej nie wychodząc ze swojej strefy komfortu. Prowadząc nasze życie tak, jak najbardziej nam to odpowiada.

Zrelaksuj się i zamów to, co lubisz.

Dzięki przygotowanej przez nas akcji dla Asystenta Google, możesz zamówić pyszną kolację choćby podczas kąpieli. Asystent Google jest zawsze do Twojej dyspozycji. Dlaczego więc nie oszczędzić sobie noszenia ciężkich zakupów czy bałaganu podczas gotowania, kiedy wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć Asystentowi, na co masz dziś ochotę? Nie tylko złoży on Twoje zamówienie, ale też upewni się, że zostanie ono dostarczone prosto do domu. Teraz zrobisz to dosłownie bez kiwnięcia palcem, z pomocą Twojego głosu. Na koniec pozostaje zapłacić za zamówienie gotówką przy odbiorze, et voilà!

Jeśli na przykład masz ochotę na sushi, wystarczy, że powiesz Asystentowi Google: „OK Google, poproś Pyszne o sushi!” i zaczekaj, aż zadzieje się magia.

Kierunek: przyszłość

Wprowadzenie tej innowacyjnej usługi wymagało od nas wielu miesięcy wytężonej pracy. To nie znaczy jednak, że na tym poprzestajemy. Wierzymy, że to kolejny krok na drodze rozwoju inteligentnych technologii. Naszym celem jest umożliwienie zamawiania z naszych wszystkich restauracji na dowolnie wybranym urządzeniu.

Więcej informacji o akcji Pyszne.pl dla Asystenta Google

Kliknij tutaj, aby dodać akcję Pyszne.pl do swojego Asystenta Google. Nasze FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami na temat Asystenta Google znajdziesz tutaj.