Wszystko co chcesz wiedzieć o Best Restaurant Awards 2018!

Znów nadszedł ten czas. Nasze Best Restaurant Awards 2018 właśnie ruszyło i nie możemy ukryć naszego podekscytowania! Na czym to jednak tak naprawdę polega? Pozwól nam krótko wyjaśnić, dlaczego co roku wręczamy tę nagrodę i co musisz zrobić, aby wesprzeć swoją ulubioną restaurację i wynieść ją na szczyt popularności.

Pamiętaj: Przygotowaliśmy kilka cennych nagród, aby podziękować za Twój entuzjazm!

Jak to wszystko się zaczęło


Cztery lata temu, w 2014 roku, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, by wesprzeć i uhonorować najbardziej lubiane restauracje na Pyszne.pl. Te, które dokładają wszelkich starań chcąc zadowolić swoich klientów. Nieważne, czy swoją popularność zawdzięczają wybitnej świeżości składników, niezwykłym połączeniom smaków, czy też odręcznym życzeniom na pudełku z pizzą. Niektórzy z naszych Partnerów zasługują na oklaski. Od małych barów mlecznych, specjalizujących się w domowej kuchni, która przenosi Cię z powrotem do czasów dzieciństwa, po te najbardziej egzotyczne, dzięki którym możemy podróżować smakując kuchni z całego świata. Kto może wiedzieć lepiej, które restauracje zasługują na uznanie niż nasi klienci! Tak właśnie zrodził się pomysł na „Best Restaurant Awards”Pod koniec każdego roku zwieramy szyki, zbieramy recenzje, a w końcu wybieramy zwycięzców.

Restauracja może zdobyć jeden z dwóch tytułów. Przede wszystkim tytuł, „Najlepszej Restauracji 2018” w danym mieście lub kategorii kuchni. Co więcej, spośród wszystkich zwycięzców miast, wybierzemy „Najlepszą Restaurację 2018″ w Polsce! Zatem do dzieła, poprowadź swoją ulubioną restaurację do zwycięstwa!


Do dzieła!


Wzięcie udziału jest dziecinnie proste. Powiedzmy, że istnieje restauracja, którą uwielbiasz i chcesz, aby inni dowiedzieli się o tym, że warto w niej zamówić – po prostu napisz recenzję. To wszystko. Dzięki temu zyskasz szansę na wygranie wspaniałych nagród. Wesprzesz także restaurację, w tym, aby wszyscy w okolicy dowiedzieli się jak smakowite dania można w niej zamówić. (Zwycięzca otrzyma wszelkie niezbędne gadżety, aby pochwalić się wygraną!)

Krok 1: Przejdź na stronę konkursu, wybierz swoje miasto i sprawdź, czy Twoja ulubiona restauracja bierze udział w konkursie.
Krok 2: Tutaj zaczyna się zabawa: pozwól sobie na małą ucztę. Zamów dania, na które najbardziej masz ochotę i pozostaw zabawną, interesującą opinię (tutaj przeczytasz post, o tym, jak napisać skuteczną recenzję).
Krok 3: Wygrywaj! Może kupon na rok jedzenia za darmo? Wszystkie nagrody sprawdzisz poniżej!

Wygrywaj!


Jeśli udało Ci się dodać recenzję w czasie trwania konkursu (między 03.12.2018, a 06.01.2019 włącznie) automatycznie bierzesz udział i masz szansę na wygraną! Zwycięzcy wybrani zostaną pod koniec stycznia 2019 r. Skontaktujemy się z nimi emailem lub telefonicznie.

Nagrody:


Pierwsza nagroda: 1 kupon o wartości 7500 PLN

Druga nagroda: 5 voucherów o wartości 1000 PLN każdy

Trzecia nagroda: 5 voucherów o wartości 400 PLN każdy

Czwarta nagroda: 5 voucherów o wartości 200 PLN każdy

Piąta nagroda: 8 voucherów o wartości 100 PLN każdy


To już wszystko. Wesprzyj swoją lokalną restaurację już teraz! Zamów i dodaj wyjątkową opinię. Pamiętaj, że korzystają na tym wszyscy (darmowe jedzenie przez rok brzmi nieźle, nie sądzisz?).

Regulamin uczestnictwa znajdziesz tutaj.