Kebab - skąd chcesz zamówić?
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów kebab online najlepszy w Twoim mieście | Pyszne.pl

Kebab na dobre wpisał się w krajobraz street food'u europejskich miast i miasteczek. Czy Turcy, którzy 50 lat temu otwierali swoje lokale w Londynie i w Berlinie, spodziewali się takiego sukcesu obracającego się pieczonego mięsa? To właśnie dosłowne tłumaczenie przymiotnika döner, który wraz ze słowem kebab pojawia się na szyldach polskich punktów gastronomicznych. Polacy cenią kebab za niepowtarzalny smak i wygodę konsumpcji. To chrupiąca bułka lub miękka pita; aromatyczne, chrupkie mięso, którego sekret tkwi w przyprawach i długotrwałym, powolnym pieczeniu; a także soczyste dodatki warzywne. Kebab można wziąć do ręki i kontynuować wieczorny spacer, można również zamówić go na dowóz, by w pracy zjeść coś pożywnego. Dostępny jest na zamówienie nie tylko w Warszawie, Poznaniu czy w Lublinie, ale niemal w każdym polskim mieście i miasteczku. W serwisie Pyszne.pl czeka na Ciebie oferta setek restauracji, które serwują kebab. Jak znaleźć najlepszy? Przed złożeniem zamówienia przeczytaj pozostawione przez innych użytkowników szczere opinie.

Kebab z dowozem brzmi jak smaczna przerwa w pracy

Możliwości jest wiele. Choć tradycyjnie kebab przyrządza się z mięsa baraniego, w zachodnioeuropejskiej wersji na rożnach kręci się również drób i wołowina. W polskich lokalach kebaby na wynos bierzemy także w chlebku pita, cieście zwanym tortillą czy bardziej tradycyjnie, na talerzu (w tym wypadku, w pojemniku). Mięsu towarzyszą dodatki: surówka, nierzadko z kapusty kiszonej oraz polski akcent, kiszone ogórki. Do tego sos. Ostry, łagodny, na życzenie klienta mieszany. Zdarza się, że kebabu na dowóz zapragną wegetarianie. Kucharze proponują im tzw. falafel kebab, czyli sycące kotleciki z ciecierzycy zamiast mięsa. Kebab to potrawa ponad podziałami, którą zajadają się wszyscy. Dostępna na dowóz, dzięki czemu króluje na spotkaniach towarzyskich, ale i na rodzinnych stołach w roli smacznego i pożywnego obiadu. Nic, tak jak kebab, nie nasyci wilczego głodu, który dopada studentów po nocy spędzonej na tańcu. Wywodzące się z Turcji danie z pewnością jest dostępne także w Twojej okolicy!

Gdziekolwiek jesteś, kebab na dowóz zamówisz łatwo i szybko

Jak to sprawdzić? Odwiedź stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację serwisu na swojego smartfona. W oknie wyszukiwania na stronie głównej wpisz adres dostawy. Ukaże się lista restauracji, wiele z nich dostarcza kebab na dowóz w Twojej okolicy. Skąd taka pewność? Restauracja z kebabem znajduje się już niemal w każdym polskim miasteczku. Czas na przeglądanie menu, wybór interesujących Cię potraw oraz zaznaczenie odpowiedniej formy płatności. Zapłacić możesz online lub osobiście, dostawcy. Warto wspomnieć, że jedzenie z dowozem zamówisz również poprzez Asystenta Google. Jeśli korzystasz z jego pomocy, wywołaj akcję Pyszne.pl, a następnie za pomocą prostej komendy zamów kebab. Zamawiając kebab na Pyszne.pl, zbierasz punkty, które możesz wymienić na zniżki w partnerskich sklepach internetowych serwisu. Zamawianie jedzenia z dostawą online to korzyści kulinarne, ale i finansowe. Skorzystaj z serwisu Pyszne.pl i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by na Twoim stole pojawił się ciepły i pożywny obiad.