Pizza - skąd chcesz zamówić?
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów pizzę z dowozem w szybki i prosty sposób | Pyszne.pl

Jeżeli kebab jest królem, to pizza jest niekwestionowaną królową jedzenia z dowozem. Każdy wie, że jej rodowód sięga Włoch. Najstarsze użycie słowa 'pizza' zanotowano w dokumencie z 997 roku, co oznacza, że popularne placki z dodatkami liczą sobie ponad tysiąc lat! Pierwszą pizzerię natomiast otworzono w XVIII wieku w Neapolu. Dziś pizzę z dostawą można zamówić nie tylko w Warszawie, Gdańsku czy Rzeszowie, ale w większości polskich miast, miasteczek i wsi. Pizza na dowóz do Europy trafiła przez Stany Zjednoczone – tam włoscy emigranci wypiekali ją już pod koniec XIX wieku. Na fali popularności przepłynęła ocean, dzięki czemu możemy się nią cieszyć na co dzień: przy oglądaniu meczu, rodzinnym wieczorze filmowym czy na domówce z przyjaciółmi. Zamówienie pizzy można złożyć również w pracy, dzieląc się nią ze znajomymi. Chrupkość ciasta i intensywny smak dodatków oraz sosów doceniają wszyscy. Gdyby tylko przeprowadzono badania, ile razy w ciągu jednego dnia zwrot 'Zamawiamy pizzę?' słychać w polskich domach... Nikt nie byłby chyba zdziwiony jej popularnością.

Pyszna pizza – jak zamówić ją online?

Polskie pizzerie przygotowują jedno z najpopularniejszych dań świata w wielu wersjach. Niemal każda restauracja ma w ofercie klasyczną margheritę, z ułożonymi na cieście pomidorami, plastrami mozarelli, listkami bazylii oraz oliwą. Powodzeniem cieszy się również przybrana mozzarellą, pieczoną szynką, grzybami i pomidorami capricciosa. Ile gustów, tyle możliwych wariacji: miłośników pizzy na dwa obozy dzieli na przykład typowa hawajska z ananasem czy pizza frutti di mare z owocami morza. O smakowitości włoskiego placka decyduje jednak przede wszystkim ciasto. Najlepiej ręcznie robione, pieczone w piecu opalanym drewnem. Znani kucharze twierdzą, że ciasto idealne jest elastyczne, ale trzymane w kawałku nie opada. Z opcją zamówienia pizzy przez Internet na Pyszne.pl spróbujesz placka z każdej dostępnej pizzerii w okolicy. Jak zamówić pizzę z dostawą? Na stronie startowej serwisu wpisz adres, pod który zamówisz pizzę na dowóz. Ukaże się lista restauracji dostępnych w danym mieście/części miasta. Wybierz interesujące Cię dania, a następnie metodę płatności. Pozostaje tylko czekać na pyszny posiłek. Zamówienie możesz złożyć również przez usługę Asystenta Google.

Pizza na dowóz uprzyjemni Twój wieczór

Wyobraź sobie, że organizujesz dla swojego dziecka przyjęcie urodzinowe. Dwoisz się i troisz, by przygotować idealne koreczki owocowe i babeczki w kształcie chmurek, podczas gdy największy entuzjazm dzieciaków wywołuje propozycja Może zamówimy pizzę?. Pizza online to najwygodniejszy i najszybszy sposób, by na stole pojawił się smaczny i wywołujący taką radość posiłek. Pizza przez internet sprawdzi się również w sytuacji, gdy podejmujesz gości wieczorem, a po pracy nie masz czasu ani chęci na gotowanie. Zamawiając jedzenie na dowóz przez Pyszne.pl regularnie, możesz zbierać punkty lojalnościowe, które wymienisz na rabaty u Partnerów serwisu, a także pieczątki, zapewniające zniżkę przy kolejnych zamówieniach. Zamów pizzę z dostawą na Pyszne.pl i ciesz się potrawą, która nigdy Ci się nie znudzi.