Ładowanie restauracji...

Zamów z restauracji

Szukaj
Czy miałeś na myśli?

Najlepsze restauracje w Krakowie – zamów online | Pyszne.pl

W Krakowie, mieście o niepowtarzalnym, artystycznym klimacie, bez trudu odnajdą się miłośnicy nietypowych smaków. Wieczorny spacer brzegiem Wisły, z widokiem na majestatyczny Wawel, może skończyć się równie wyrafinowanym posiłkiem. Czas poszukać miejsca na kolację. Wszędzie pełno? 'A może zamówimy do domu?' - te słowa brzmią jak koło ratunkowe. Najszybciej i najwygodniej zamawia się na Pyszne.pl! Kto korzysta z oferty zgromadzonych w serwisie setek krakowskich restauracji? Choć wydawaćby się mogło, że restauracje w Krakowie przyciągają przede wszystkim turystów i studentów, nie można zapominać o mieszkańcach Krakowa, którzy na co dzień w tym mieście żyją, pracują. Ci często zamawiają lunch do pracy lub zmęczeni obowiązkami całego dnia, dzwonią po dania na wynos i spożywają je w domu wraz z rodziną. Osoby, które często korzystają z oferty jaką jest zamawianie posiłków na wynos z pewnością po jakimś czasie znudziłyby się daniami kuchni polskiej. dlatego restauracje Kraków mają w ofercie dania praktycznie z całego świata. Ogromnym powodzeniem cieszą się niezmiennie od wielu lat restauracje Kraków serwujące dania włoskie. Pizza, pasta, czy śródziemnomorska sałatka są rewelacyjnym daniem, które można zamówić do domu, na uczelnię, czy do pracy. Oczywiście można zamawiać potrawy także z innych lokali – chińskich, japońskich, np. Haiku Sushi Kazimierz Kraków, hiszpańskich, francuskich, meksykańskich, itd. Restauracje Kraków to możliwość poznawania egzotycznych smaków, z której warto korzystać. Najczęściej korzystający z usług Pyszne.pl miłośnicy dobrego jedzenia to:

  • studenci, którzy zamawiają pizzę na przerwie w zajęciach i na domówki;
  • pracownicy korporacji, chcąc zjeść pożywny posiłek po ciężkim dniu;
  • rodziny – gdy wieczorem każdy wraca od swoich zajęć i obowiązków;
  • turyści, którzy chcą spróbować polskich smaków;
  • każdy, kto jest głodny i zmęczony, więc potrzebuje zjeść pożywny posiłek bez wychodzenia na miasto.

Jako że restauracje w Krakowie dbają o różnorodność w menu, na Pyszne.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Nietrudno odgadnąć, które lokale są najlepsze – świadczy o tym ilość pozytywnych opinii, wystawionych im przez użytkowników serwisu. Recenzje są szczere, często szczegółowe, dzięki temu masz pewność, że obsługa i jedzenie na dowóz będą wysokiej jakości.

Jedzenie na dowóz z krakowskiej restauracji ma swój urok

Jeśli znajdujesz się w okolicy Starego Miasta w Krakowie, wybór jedzenia z dowozem jest dla Ciebie niemal nieograniczony! Począwszy od restauracji kuchni polskiej, które przyciągają turystów, przez burgerownie, restauracje japońskie, pizzerie, naleśnikarnie, a na licznych lokalach z kuchnią indyjską skończywszy. Możesz wybrać spośród setek aromatycznych potraw z kuchni całego świata. To raj dla miłośników jedzenia, którzy lubią próbować nowości. Lunch na przerwę w pracy zamówisz przez smartfona, a zebranie zamówienia od całego działu pomoże wzmocnić Twoje relacje ze współpracownikami. Osoby ciekawe różnych kultur zamawiają z restauracji ulokowanych na krakowskim Kazimierzu. Można tu dostać potrawy kuchni żydowskiej, a także – ponoć najlepsze w mieście – zapiekanki z budki. Różnorodności smaków doświadczysz nawet na Ruczaju. Zamawiając jedzenie na dowóz do dzielnic oddalonych od centrum, możesz wybierać pomiędzy ofertą restauracji sieciowych, vege-knajpek, jadłodajni z obiadami domowymi i wielu innych. Pamiętaj: gotowanie możesz pominąć, obiadu nie!

Zamów online szybko i wygodnie

Przebywając w grodzie króla Kraka, masz szansę na obcowanie z kuchnią w wielu odsłonach. I okazję, by zamawiać jedzenie na dowóz z restauracji w Krakowie online. Jak to zrobić? W okno przeglądarki internetowej wpisz Pyszne.pl lub, jeśli wolisz, pobierz aplikację na urządzenie mobilne. Na stronie głównej podaj swój adres, a ukaże się lista restauracji w Krakowie, realizujących dostawę w Twojej okolicy. Sporo, prawda? Przeglądaj ofertę lokali w poszukiwaniu potraw, które zwrócą Twoją uwagę. Wybierz dania, zrealizuj płatność i gotowe! Pozostaje czekać na dostawcę, który przyniesie Ci smaczny posiłek. Potrawy online zamówisz również poprzez Asystenta Google, uruchamiając akcję Pyszne.pl, a następnie wydając wirtualnemu asystentowi komendę, np. Poproś Pyszne o sushi. Niektóre spośród krakowskich restauracji realizują programy lojalnościowe, polegające na zbieraniu pieczątek, za które otrzymasz kod rabatowy do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl. Ciesz się jedzeniem na dowóz przy oglądaniu ulubionego serialu lub na spotkaniu ze znajomymi. Zamów już dziś na Pyszne.pl!