Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Zamów online obiady domowe jak u mamy | Pyszne.pl

Obiady domowe przez internet dostępne w całej Polsce

Na tradycyjny obiad domowy statystycznego mieszkańca kraju nad Wisłą składają się zupa i drugie danie. Polacy lubią zupy pożywne: rosół z kluseczkami, pełną warzyw jarzynową, ogórkową z mięsem. „Drugie” z kolei powinno zawierać trzy elementy. Mięso (lub wegetariański odpowiednik), pełną witamin surówkę lub warzywa oraz odżywcze uzupełnienie: ziemniaki, kaszę, ryż, makaron... Możliwości jest mnóstwo, a o kuchni polskiej dowiesz się więcej z encyklopedii internetowej Foodwiki. Kto zrobił się głodny po tym obrazowym wstępie? Zamiast robić obiad na szybko, pomyśl o zamówieniu go przez internet. W Twojej okolicy z pewnością znajdują się restauracje, które oferują domowy obiad jak u mamy. Zdrowy, pożywny, smaczny, a przede wszystkim – na każdą kieszeń.

Gdy nie masz czasu przygotować obiadu na szybko...

Jeśli jesteś rodzicem, znasz ten problem. By zapewnić dziecku zdrowy, pożywny posiłek, musisz uważnie wybierać produkty w sklepie, gotować je lub piec i do tego podać w atrakcyjnej formie. Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, ale może czas przeznaczony na gotowanie warto byłoby spędzić... właśnie z nim? Rodzinny obiad domowy z dowozem to świetne rozwiązanie na codzienny niedoczas lub na weekendowy posiłek, gdy chcecie odpocząć po wypełnionym pracą tygodniu. Plan na tygodniowe gotowanie może być ambitny i dobrze go mieć, jednak zdarzają się sytuacje, gdy zapomnisz dokupić produktów, w pracy wypadną Ci nadgodziny, w porze obiadowej przyjdą niezapowiedziani goście. Pomocy kulinarnej szukaj na Pyszne.pl!

Jak zamówić obiad z dostawą do domu?

Wiele restauracji oferuje tzw. „zestaw dnia”: zupa + drugie danie, często dostępne z dowozem. Jak zamówić obiad domowy przez internet?

  • Wejdź na stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację mobilną,
  • w oknie wyszukiwarki wpisz adres dostawy,
  • przeglądaj menu restauracji, które dostarczają obiady domowe w Twojej okolicy,
  • wybierz interesujące Cię potrawy i sposób płatności,
  • czekaj na pyszny posiłek tak, jak lubisz (np. nadrabiając odcinek ulubionego serialu).
  • W wyborze restauracji w pobliżu pomogą Ci szczere opinie użytkowników serwisu Pyszne.pl. Oceny dotyczą nie tylko jedzenia, ale również faktycznego czasu i jakości dostawy. Czy w Lublinie, czy w Rzeszowie, polski obiad domowy nie ma sobie równych. Przekonaj się – zamów zupę i „drugie” na Pyszne.pl!