Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Amrit Kebab Warszawa

Average 3.6 stars out of 34918 reviews

Restauracje Amrit Kebab

Amrit kebab to już symbol na warszawskiej scenie kulinarnej. Każdy, kto ma ochotę na - kebsa - wybierze Amrit Kebab. Mega danie z kurczaka to wieczny faworyt Warszawiaków. A może masz ochotę na falafela? Kanapka falafel extra to kwintesencja falafela otoczona przepysznym hummusem. Zamów swojego ulubionego kebaba na Pyszne.pl

Zamów z restauracji Amrit Kebab w Warszawa

Amrit Oriental Food Warszawa, Rondo Wiatraczna

(452)
Turecka, Falafel, Kebab
1,00 zł
ok. 65min

Amrit Express

(261)
Turecka, Falafel, Kebab
1,00 zł
ok. 65min

Amrit Oriental Food Warszawa, Warecka

(378)
Turecka, Gyros, Kebab
1,00 zł
ok. 60min

Amrit Oriental Food Warszawa, Targowa

(1829)
Turecka, Zupy, Kebab
1,00 zł
ok. 55min

Amrit Oriental Food Warszawa, Górczewska

(3815)
Turecka
1,00 zł
ok. 50min

Amrit Oriental Food Warszawa, Grójecka

(5872)
Turecka, Kebab
1,00 zł
ok. 55min

Amrit Oriental Food Warszawa, Mickiewicza

(7022)
Turecka, Kebab
1,00 zł
ok. 60min

Amrit Oriental Food Warszawa, Kondratowicza

(10683)
Turecka, Kebab
1,00 zł
ok. 75min

Amrit Oriental Food Warszawa, Solidarności

(4606)
Turecka, Kebab
1,00 zł
ok. 60min

Amrit Kebab menu

Nasz lokal gastronomiczny zdecydowanie odbiega od innych tego typu miejsc. Choć oferujemy jako główny punkt naszego menu kebab w różnego postaci to jest on naprawdę zupełnie inny. Tutaj spotkacie się bowiem z bardzo wyjątkowym smakiem, który na pewno podbije Wasze podniebienia, także w ofercie jedzenie z dostawą. Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszych wspaniałych dań. Tutaj spotkasz się nie tylko z doskonałym smakiem, ale także z bardzo niską cenę. Oferujemy:

  • dania kebabowe,
  • kanapki kebab
  • oraz wiele więcej ciekawych potraw.

Do tego dochodzą naprawdę doskonale przygotowanie dania z grilla, które charakteryzują się wyjątkowym aromatem. Amrit w Warszawie zaprasza dosłownie każdego, niezależnie od Twoich upodobań kulinarnych. Tutaj spotkasz się z bardzo atrakcyjną ceną, ciekawymi promocjami oraz wspaniałym smakiem. Do tego nasz lokal to zdecydowanie miłe i przyjazne miejsce. Spędzony tutaj czas nie będzie zmarnowany i na pewno chętnie do nas jeszcze nie raz powrócisz lub ponownie zamówisz nasze jedzenie na wynos. Przekonaj się sam jak miłe miejsce oferujemy na zjedzenie dobrego posiłku oraz poznaj jak smakuje kebab z dostawą. Odwiedzaj nas codziennie, 7 dni w tygodniu.

Amrit Warszawa oferuje łatwe zamawiania dań przez internet.

Teraz naszą ofertę można poznać także online w serwisie Pyszne.pl, dzięki temu otrzymujesz ciekawe możliwości zamawiania jedzenia przez internet. Oferujemy bowiem bardzo wygodne zamówienia jedzenia online. Nie trzeba zapisywać sobie naszego numeru telefonu, ani też trzymać ulotki. Po prostu odwiedź Pyszne.pl i podaj swój adres. Na stronie stronie internetowej odnajdziesz zawsze aktualne menu razem z cenniki. Na naszym menu można klikać poszczególne pozycje i te od razu są kierowane do wirtualnego koszyka zamówień. Tak właśnie kompletuje się u nas zamówienie na pyszne posiłki. Jak widzisz to bardzo proste. Aby zlecenie trafiło do naszego lokalu musisz je zaakceptować i wybrać formę płatności. Teraz to jeszcze bardziej wygodne. Za zakupy zapłacisz przelewem online i nie będziesz musiał już szukać gotówki do płatności przy odbiorze.