Salad Story-avatar

Salad Story

(10 reviews)

Popular Dishes

Zestawy

Sałatki

Wrapy

Boxy

Kompozycja Własna

Zupy

Nowość: Krem z dyni

z dynią, ziemniakami, mlekiem kokosowym, imbirem, pastą curry i sokiem z limonki
11,99 zł
Adds the product to the basket

Soki

Lemoniady

Lemoniada Limonkowa Mex

lemoniada z kawałkami mięty i limonki
10,90 zł
Adds the product to the basket

About restaurant

Overall score

5
out of 10 reviews

Marta Karecka

Saturday, 24 October 2020
Food
Delivery
Ok

Anonymous

Tuesday, 13 October 2020
Food
Delivery
Bardzo smaczne sałatki. Porcja powiększona jest bardzo duża, ale zje się i tak na raz

Małgorzata

Friday, 09 October 2020
Food
Delivery
Wszystko bardzo dobre

Anonymous

Thursday, 08 October 2020
Food
Delivery
Jak zawsze smaczne :)

Sebastian Jarosz

Saturday, 03 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Wednesday, 23 September 2020
Food
Delivery

Sebastian Jarosz

Tuesday, 15 September 2020
Food
Delivery

Ola

Wednesday, 26 August 2020
Food
Delivery

Leszek

Monday, 17 August 2020
Food
Delivery
Bardzo dobre i świeże.

Anonymous

Wednesday, 12 August 2020
Food
Delivery

Delivery times

Monday
11:15 - 20:30
Tuesday
11:15 - 20:30
Wednesday
11:15 - 20:30
Thursday
11:15 - 20:30
Friday
11:15 - 20:30
Saturday
11:15 - 20:30
Sunday
11:15 - 20:30

Payment methods

Colophon

Salad Story Kraków, CH.Bonarka
Puławska 257/145
02-769 Warszawa