Fc Naleśniki-avatar

Fc Naleśniki

(102 reviews)

Popular Dishes

Naleśniki słodkie

Naleśniki wytrawne

About restaurant

Overall score

5
out of 102 reviews

Aleksandra

Sunday, 25 October 2020
Food
Delivery
Trochę zimne.

Dominik

Friday, 23 October 2020
Food
Delivery

Patryk Szymik

Tuesday, 20 October 2020
Food
Delivery
Pyszne naleśniki! ❤️

Anonymous

Monday, 19 October 2020
Food
Delivery
Pyszne i sycące naleśniki!

Dominik

Thursday, 15 October 2020
Food
Delivery

Piotr Horbatowski

Saturday, 10 October 2020
Food
Delivery

Dominik

Friday, 09 October 2020
Food
Delivery

Dominik

Saturday, 03 October 2020
Food
Delivery

Anonymous

Sunday, 27 September 2020
Food
Delivery

Wiki Sto

Thursday, 24 September 2020
Food
Delivery
Zamówiłam naleśnik z farszem z ruskich pierogów. Bardzo proszę, piszcie, że potrawa jest pikantna. Nie znoszę pikantnego jedzenia. O ostrości nie było ani słowa w menu. Było tak ostre, że naleśnika ostatecznie zjadł mój kosz na śmieci!!! Dziękuję...

Delivery times

Monday
12:00 - 20:45
Tuesday
12:00 - 20:45
Wednesday
12:00 - 20:45
Thursday
12:00 - 20:45
Friday
12:00 - 20:45
Saturday
11:00 - 20:45
Sunday
12:00 - 20:45

Payment methods

Colophon

Fc Naleśniki
Kuźnicza 63/64 lok.1A
50-138 Wrocław