Jaki jest status restauracji i sklepow wymienionych na liscie Pyszne.pl?

Informacje ogólne

Lista restauracji i sklepów

Jaki jest status restauracji i sklepow wymienionych na liscie Pyszne.pl?

Pyszne.pl jest internetową platformą do zamawiania i dostarczania żywności, która zawiera listę około 13.000 sklepów i restauracji (partnerów) na terenie Polska, w których konsumenci mogą składać zamówienia. Prosimy partnerów znajdujących się na naszej platformie o podanie nam informacji o ich firmie, co umożliwia nam złożenie oświadczenia, że zgodnie z naszą najlepszą wiedzą są one profesjonalnym przedsiębiorcą (a nie konsumentem). Informacje te znajdziesz na stronie każdego partnera.

Za pośrednictwem platformy, Pyszne.pl działa jako pośrednik techniczny umożliwiający partnerom dostarczanie produktów (takich jak posiłki) w ramach dostawy i/lub na wynos. Umowa na dostawę i zakup produktów zawierana jest między konsumentem a partnerem, u którego składane jest zamówienie.

Oznacza to, że partner jest odpowiedzialny za zamówione produkty (w tym ich jakość). W przypadku, gdy partner dostarcza zamówienia samodzielnie, odpowiada również za samą dostawę. Ponieważ jednak chcemy, aby wszyscy konsumenci byli zadowoleni, prosimy o kontakt w razie potrzeby. W zależności od rodzaju problemu możemy poprosić Cię o bezpośredni kontakt z partnerem lub możemy zrobić to w Twoim imieniu. W niektórych przypadkach Pyszne.pl samodzielnie realizuje dostawę. Tylko wtedy, gdy Pyszne.pl jest odpowiedzialne za dostawę, ikona "Dostarczone przez Pyszne.pl" (lub podobna) będzie wyświetlana na stronie partnera. W przypadku, gdy partner jest odpowiedzialny za dostawę, taka ikona nie będzie wyświetlana.

Czy ten artykuł był pomocny

Powiązane artykuły

Jak pozycjonowane są wyniki wyszukiwania?
Kolejność wyświetlania restauracji i sklepów na Pyszne.pl jest dynamiczna i zależy od wielu różnych czynników. Zależy nam, by prezentować klientom firmy, od których chcą zamawiać p...
Dlaczego niektóre miejsca mają pod nazwami napis „Sponsorowane”?
Zazwyczaj ranking restauracji lub sklepów jest ustalany na podstawie odległości od klienta, ocen i popularności. Im lepiej dana firma wypada w tych trzech obszarach, tym lepszą poz...
Nie możesz znaleźć tego, czego szukałeś?