Dania GłówneDania Główne
- Plov uzbeckiRyż, marchewka, cieciorka, rodzynki, mięso wołowe, przyprawy uzbeckie, gotowany w KazanieRyż, marchewka, cieciorka, rodzynki, mięso wołowe, przyprawy uzbeckie, gotowany w Kazanie38,00 zł
- Mantycienkie ciasto, nadziewane wołowiną i cebulką, gotowane na parzecienkie ciasto, nadziewane wołowiną i cebulką, gotowane na parze43,00 zł
- Kazań kebabDuszone mięso wołowe, pieczone ziemniaki, pomidorki koktajlowe, cebula, gotowane w KazanieDuszone mięso wołowe, pieczone ziemniaki, pomidorki koktajlowe, cebula, gotowane w Kazanie58,00 zł
- Lagmandomowy makaron, mięso wołowe, warzywa, przyprawy uzbeckiedomowy makaron, mięso wołowe, warzywa, przyprawy uzbeckie43,00 zł
- Lulia kebab grillMielone mięso wołowe na grillu. Plov + sałatkaMielone mięso wołowe na grillu. Plov + sałatka58,00 zł
- Szaszłyk z kurczakaPlov + sałatkaPlov + sałatka48,00 zł
- Szaszłyk wołowyPlov + sałatkaPlov + sałatka65,00 zł
- Pielmieni w bulionie14 sztuk14 sztuk35,00 zł
- Pielmieni smażone25 sztuk, mięso wołowe25 sztuk, mięso wołowe38,00 zł
- Dolmadanie z liści winogron faszerowane ryżem i farszem wołowymdanie z liści winogron faszerowane ryżem i farszem wołowym26,00 zł
- Naleśniki z kurczakiem4 sztuki4 sztuki26,00 zł
- Shórpamięsny bulion, wołowina, ziemniaki, marchewka, przyprawy uzbeckiemięsny bulion, wołowina, ziemniaki, marchewka, przyprawy uzbeckie29,00 zł
- Solankamięsny bulion, kurczak, kiełbasy, cebulka, czosnek, ogórki kiszonemięsny bulion, kurczak, kiełbasy, cebulka, czosnek, ogórki kiszone30,00 zł
- Grillowane warzywa32,00 zł
- Lemoniada Fejoa 0,5l20,00 zł0,5l, 40,00 zł/1l
- Lemoniada Tarxun 0,5l20,00 zł0,5l, 40,00 zł/1l
- Lemoniada gruszka 0,5l20,00 zł0,5l, 40,00 zł/1l
- Lemoniada Cytrynowa 0,5l20,00 zł0,5l, 40,00 zł/1l
- Lemoniada Winogronowa 0,5l20,00 zł0,5l, 40,00 zł/1l
- Szaszłyk z jagnięciny 300g ( bez kości )Frytki + cebulkaFrytki + cebulka83,00 zł

