Napoje bezalkoholoweNapoje bezalkoholowe
- Woda niegazowana 0,33l10,00 zł0,3l, 33,33 zł/1l, Wysoka zawartość kofeiny (10mg/100ml)
- Woda gazowana 0,33l10,00 zł0,3l, 33,33 zł/1l
- Coca-Cola 0,33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l, Wysoka zawartość kofeiny (9,6mg/100ml)
- Coca-Cola zero 0,33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l, Wysoka zawartość kofeiny (9,6mg/100ml)
- Sprite 0,33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l
- Fanta Pomarańczowa 0,33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l
- Sok pomarańczowy 0,3l10,50 zł0,3l, 35,00 zł/1l
- Sok jabłkowy 0,3l10,50 zł0,3l, 35,00 zł/1l
- Lemoniada cytrynowa 300 mlsok z cytryny, syrop cukrowy, miętasok z cytryny, syrop cukrowy, mięta15,50 zł0,3l, 51,67 zł/1l, Wysoka zawartość kofeiny (10mg/100ml)
- Lemoniada cytrynowa 1lsok z cytryny, syrop cukrowy, miętasok z cytryny, syrop cukrowy, mięta28,50 zł1l, 28,50 zł/1l, Wysoka zawartość kofeiny (10mg/100ml)
- Lemoniada malinowa 300 mlkonfitura z malin, sok z cytryny, syrop cukrowy, miętakonfitura z malin, sok z cytryny, syrop cukrowy, mięta17,50 zł0,3l, 58,33 zł/1l
- Lemoniada malinowa 1lkonfitura z malin, sok z cytryny, syrop cukrowy, miętakonfitura z malin, sok z cytryny, syrop cukrowy, mięta31,50 zł1l, 31,50 zł/1l
- Sok świeżo wyciskany z pomarańczy 0,3l22,50 zł0,3l, 75,00 zł/1l
- Sok świeżo wyciskany z grejfruta 0,3l22,50 zł0,3l, 75,00 zł/1l
- Sok świeżo wyciskany mieszany 0,3lz pomarańczy i grejfrutaz pomarańczy i grejfruta22,50 zł0,3l, 75,00 zł/1l
- Lemoniada gruszkowa 300ml21,00 zł
- Lemoniada gruszkowa 1l33,00 zł

