Non-Alcoholic BeveragesNon-Alcoholic Beverages
- Still water 0.33l10,00 zł0,3l, 33,33 zł/1l, Enthält Koffein (10mg/100ml)
- Sparkling Water 0.33l10,00 zł0,3l, 33,33 zł/1l
- Coca-Cola 0.33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l, Enthält Koffein (9,6mg/100ml)
- Coca-Cola Zero 0.33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l, Enthält Koffein (9,6mg/100ml)
- Sprite 0.33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l
- Fanta Orange 0.33l15,00 zł0,33l, 45,45 zł/1l
- Orange juice 0.3l10,50 zł0,3l, 35,00 zł/1l
- Apple juice 0.3L10,50 zł0,3l, 35,00 zł/1l
- Lemonade 300 mllemon juice, sugar syrup, mintlemon juice, sugar syrup, mint15,50 zł0,3l, 51,67 zł/1l, Enthält Koffein (10mg/100ml)
- Lemonade lemon 1Llemon juice, sugar syrup, mintlemon juice, sugar syrup, mint28,50 zł1l, 28,50 zł/1l, Enthält Koffein (10mg/100ml)
- Raspberry Lemonade 300 mlraspberry jam, lemon juice, sugar syrup, mintraspberry jam, lemon juice, sugar syrup, mint17,50 zł0,3l, 58,33 zł/1l
- Raspberry Lemonade 1lraspberry jam, lemon juice, sugar syrup, mintraspberry jam, lemon juice, sugar syrup, mint31,50 zł1l, 31,50 zł/1l
- Freshly squeezed orange juice 0.3l22,50 zł0,3l, 75,00 zł/1l
- Freshly Squeezed Grapefruit Juice 0.3l22,50 zł0,3l, 75,00 zł/1l
- Freshly Squeezed Mixed Juice 0.3lfrom orange and grapefruitfrom orange and grapefruit22,50 zł0,3l, 75,00 zł/1l
- Pear Lemonade 300ml21,00 zł
- Pear Lemonade 1l33,00 zł

