Wybierz swój językPolski

Zamów jedzenie online
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

NOWOŚĆ wina dostawa do firma tylko na pyszne.pl!

Wino to doskonały napój, który uszlachetni każde wydarzenie

Wino to napój alkoholowy uzyskiwany w wyniku fermentacji soku z winogron. Proces tenokreślany jest profesjonalnie „winifikacją” i zależy od regionalnych uwarunkowań i tradycji. Można wyróżnić wiele odmian, smaków i rodzajów win. Smak i bukiet zapachowy wina zależy od rodzaju szczepów winogron, sposobu ich uprawy, klimatu i ziemi oraz sposbu winifikacji. Mimo, iż w Polsce określenie „wino” przyjęło się jako potoczna nazwa wielu napojów alkoholowych pozyskiwanych w podobny sposób na bazie owoców, z reguły dotyczy ono czystych produktów gronowych. Natomiast wina pozyskiwane z innych niż winogrona owoców, określane są mianem win owocowych i zwykle w samej ich nazwie wymienia się owoce, z których zostały wyprodukowane.

Wina - dostawa do firm

Jeśli do tej pory what is catering kojarzył ci się jedynie z zamawianiem jedzenia na przyjęcia, to mamy dla ciebie niespodziankę! Dzięki internetowym sklepom zajmującym się sprzedażą najlepszych win, pyszne trunki mogą zagościć w Państwa domach i restauracjach. Wina dostawa do firm to dziś wygoda i duża oszczędność czasu. Sklep wina.pl to obecnie najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na profesjonalizmie i najlepszej jakości. Wina dostawa do firm realizowana przez wina.pl umożliwia Państwu wybór najlepszych win pochodzących ze Starego i Nowego Świata. Polecamy wina dostawa do firm z takich krajów jak Francja, Włochy, Hiszpania, Grecja, Australia, Argentyna, RPA i wielu innych. Wina.pl zajmuje się winami od 2000 roku. Samodzielnie importują wszystkie wina, dlatego mają Państwo pewność, że zamawiając wina dostawa do firm można się spodziewać bardzo korzystnych cen i bogatej oferty. Wszystkie wina przed wprowadzeniem ich do sklepu są testowane, aby mieli Państwo gwarancję niezapomnianych wrażeń smakowych.

Wśród oferty wina.pl można znaleźć wina wymieniane przez najlepsze przewodniki winiarskie takie jak: Decanter, ErobertParker, Wine Spectator, Gambero Rosso, czy Wina Europy. Wina dostawa do firm dzięki przygotowanemu specjalnie systemowi rabatowemu umożliwia dokonywanie zakupów 10% taniej. W większości przypadków wina dostawa do firm jest realizowana w ciągu 24 godzin. Przy niektórych zamówieniach, wymagających sprowadzenia towaru, czas ten może wydłużyć się do 7 dni. Zamawiając wina dostawa do firm, w każdym przypadku termin dostawy ustalany jest indywidualnie z klientem, w trakcie potwierdzenia zamówienia. Wina.pl zastrzegają sobie możliwość odmowy realizacji zamówień, które zawierają niekompletne dane. Termin zamawianego wina dostawa do firm może ulec zmianie czasu realizacji zamówienia, na skutek chwilowego braku towaru w magazynach lub z innych niezależnych przyczyn. Dzięki specjalnemu systemowi na stronie wina.pl można zamówić korzystając z 21 kanałów płatności. Wina.pl dostarcza zakupiony towar w tym woda do firmy przy pomocy firmy kurierskiej, przy zamówieniu na kwotę powyżej 200 zł dostawa jest bezpłatna. W przypadku innych zamówień, opłaty związane z transportem pokrywa klient. Wina dostawa do firm realizowana jest standardowo w godzinach 9.00 – 17.00.

Płatności za wina dostawa do firm podane są w cenniku i nie zawierają kosztów przesyłki. Wszystkie ceny podawane są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Za wina dostawa do firm można zapłacić przy pomocy karty kredytowej. Nowoczesny system umożliwia taki sposób prowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy sklepów internetowych nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych klientów. Zna je wyłącznie bank rozliczający transakcje. Istnieje również możliwość zapłacenia za wina dostawa do firm przy odbiorze przesyłki. Oprócz opłaty za przesyłkę, klient zobowiązany jest uregulować opłatę za towar bezpośrednio u kuriera, jeśli wartość zamówienia nie przekracza 200 zł. Powyżej tej kwoty koszty transportu wina dostawa do firm pokrywa firma wysyłająca towar. Kolejnym sposobem zapłaty za wina dostawa do firm jest dokonanie przelewu na konto. Po otrzymaniu potwierdzenia z firmy wina.pl należy dokonać płatności na wskazane w potwierdzeniu konto i wysłać dodatkowo potwierdzenie drogą mailową.

Wina.pl serdecznie zapraszają do swoich sklepów w Krakowie

W bogatej ofercie znajdą Państwo kilkaset starannie wyselekcjonowanych win z całego świata. Dostępna jest także usługa wina dostawa do domu. Zachęcamy do skorzystania z zestawu startowego obejmującego 12 win z różnych krajów i szczepów. Przy zamówieniu zestawu, wina dostawa do firm będzie o 15 % tańsza. Dzięki temu przekonacie się Państwo, co znaczy najwyższa jakość w dobrej cenie.