Zwycięzca:

2
3

Kategorie

Batumi na Różanej – Top Restauracja w Polsce!

Policzyliśmy wszystkie głosy i wzięliśmy pod uwagę wszystkie oceny naszych użytkowników i ostatecznie tegoroczny plebiscyt Nagrody Top Restauracje 2017 wygrała warszawska restauracja Batumi na Różanej.

Restauracja Batumi na Różanej nie tylko zdobyła nagrodę najlepszej restauracji w Polsce, ale również podkreśla fakt, że użytkownicy Pyszne.pl chętnie zmawiają dania z dalekich, jak również nam bliżej znanych zakątków świata. Kuchnia gruzińska staje się co raz bardziej popularna w naszym kraju. Wariacje sławetnego chaczapuri przygotowane przez szefów kuchni Batumi na Różanej sprawiają, że każdy klient poczuje się jak by był na ulicach Tbilisi lub na plaży bajecznego kurortu Batumi

Chcesz dowiedzieć się więcej o laureacie tegorocznej edycji Nagrody Top Restauracje – Batumi na Różanej? Odwiedziliśmy zwycięską restaurację i dowiedzieliśmy się jaki jest ich przepis na sukces. Wejdź na nasz na blog, aby bliżej poznać naszego laureata!

Był to niesamowity konkurs!

Tegoroczna edycja Nagród Top Restauracje przerosła wszelkie oczekiwania. Odkryliśmy w tym plebiscycie dziesiątki nowych, ciekawych restauracji, które urozmaicają i wzbogacają kulinarne zachcianki Polaków.

W 50 polskich miastach, restauracje walczyły o Wasze głosy, by zdobyć tytuł Top Restauracji 2017. Dziesiątki tysięcy użytkowników wzięło udział w głosowaniu i ich zaangażowanie w całym przedsięwzięciu było widoczne w mediach społecznościowych.