Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?

Szybka Pizza

Average 4.5 stars out of 1621 reviews

Kochanie, czas na szybką pizzę? Pewnie słyszałeś to nie raz! Polecamy sieć restauracji Szybka Pizza, która dostarcza przepyszne pizze do Twojego domu! Spróbuj Pizzę Vesuvio lub Pizzę Cacciatore! To są jedne z najczęściej zamawianych dań wśród klientów Pyszne.pl! To co, czas na szybką pizzę? Zamów ją na Pyszne.pl

Pizzerie Szybka Pizza

Zamów z restauracji Szybka Pizza w Luboń

(854) (854)

Szybka Pizza Luboń

Włoska, Makarony, Pizza
ok.45min
ok.45min
2,90 zł
Sponsorowane

Zamów z restauracji Szybka Pizza w Poznań

(767) (767)

Szybka Pizza Noc

Włoska, Dania na lunch, Pizza
Od 22:00
Od 22:00
4,90 zł - 15,90 zł
Sponsorowane

Zamów z restauracji Szybka Pizza w Twoim mieście

Wielu z nas na pewno nie raz marzyło o otwarciu swojej własnej pizzerii. Jednak to wcale nie jest takie łatwe i nie chodzi tylko o kwestie finansowe, kiedy odsuniemy je na bok, okaże się, że jest o wiele więcej problematycznych kwestii do rozwiązania. Zacznijmy od lokalizacji, to jest bardzo ważna kwestia dla długiego i zyskownego prosperowania naszej pizzerii, nazwijmy ją dla wygody Szybka Pizza. Możemy naszą pizzerie umieścić w centrum i tam serwować pizza calzone, gdzie każdy łatwo może trafić, ale musimy pamiętać, że to oznacza większą konkurencję i wyższy czynsz za wynajem lokalu. Nasza Szybka Pizza może też być zlokalizowana na jednym z osiedli w naszym mieście, gdzie konkurencja jest mniejsza, a czynsz tańszy, ale popyt na dania włoskie będzie mniejszy. Kiedy już podjęliśmy tę decyzję, przechodzimy do stylu naszej Szybka Pizza, czyli czy stawiamy na pizzę według kuchni amerykańskiej czy stawiamy na ofertę danie włoskie dostawa. Niby to nadal to samo danie, ale jednak te dwa rodzaje bardzo się od siebie różnią i wpływają na wystrój lokalu.

Szybka Pizza wita

Następnie przychodzi decyzja o zatrudnieniu odpowiedniej obsługi i przede wszystkim kucharzy-pizzermanów. Przed zatrudnieniem warto sprawdzić umiejętności przyszłego pracownika i poprosić o przygotowanie pizzy, np. pizza margarita najlepiej jak próbować jej będzie kilka osób, uzyskamy wtedy trafniejszą opinię. Kiedy już wybierzemy szefa kuchni przechodzimy do przyjemnej i chyba najłatwiejszej decyzji, czyli ustalenie menu obiadowe naszej Szybka Pizza. Wybór rodzajów i rozmiarów z pomocą doświadczonego pizzermana nie powinien stanowić problemu i możemy popuścić wodze fantazji przy nazewnictwie, klienci lubią oryginalne nazwy. Dodatkowo do menu możemy dorzucić ze dwie pozycje przeznaczone wyłącznie dla dzieci, np. mini pizza, to przyciągnie do naszej pizzerii rodziny. I koniecznie zapewnić w wyposażeniu przynajmniej dwa krzesełka dla dzieci. Trudnym wyzwaniem może być ustalenie promocji, większość pizzerii ma mniej więcej takie same, a my chcemy być oryginalni. Ale z pomocą przyjaciół i burzy mózgów na pewno przygotujemy coś wyjątkowego. Zamów pizza na dowóz na Pyszne.pl.