Wybierz swój językPolski

Zamów jedzenie online
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Sushi Warszawa Ochota - sushi online w Twojej dzielnicy!

Sushi Warszawa Ochota pyszną, miejską przekąską

Sushi w Warszawie na Ochocie można zmówić teraz wygodnie korzystając z serwisu pyszne.pl. Sushi podawane w Warszawa sushi należy do potraw azjatyckich, a dokładniej japońskich. Jest to nietypowe danie dla naszych europejskich kubków smakowych. Opiera się ono na gotowanym ryżu zaprawionym octem ryżowym i dodatkach w postaci surowych ryb, owoców morza, warzyw, wodorostów nori, grzybów czy jajek. Różne rodzaje sushi jada się w krajach azjatyckich palcami, jednak w Polsce i większości krajów zachodnich podaje się specjalne pałeczki, które ułatwiają nam jedzenie. Sushi serwuje się zwykle z sosem sojowym lub zielonym, japońskim chrzanem wasabi oraz zieloną herbatą, zamiast soku czy wody. Sushi Warszawa Ochota oferuje tradycyjne jedzenie rodem z Japonii. Przygotowywane w najlepszych warunkach z najświeższych składników, robione na miejscu, zaraz po zamówieniu. Restauracja daje do wyboru różne zestawy sushi, jak przystało na porządny lokal. Ume to zestaw tani na kieszeń przeciętnego człowieka, take natomiast to zestaw średni cenowo oraz matsu czyli zestaw wykwintny dla osób wymagających najlepszej jakości produktów.

Sushi Warszawa Ochota, czyli zamawianie sushi online

Polska jest krajem, który mimo swojej kultury i tradycyjnej kuchni ma predyspozycje do poznawania nowych, nieznanych smaków takich jak w Sushi Pruszków, zarówno zachodnich typu fast- food oraz orientalnych potraw wschodu, jaką jest właśnie sushi. Każda wykwintna i szanująca się restauracja posiada bardzo szeroki zakres wyboru rodzajów tej potrawy począwszy od:

  • nigiri zushi formowanego w dłoni,
  • przez maki-zushi
  • czyli sushi zwijanego,
  • po temaki zushi polegającego na dowolnym komponowaniu potrawy przez spożywających.
Składniki dodatkowe są bardzo różne. Mogą to być owoce morza, krewetki, sandacze, tuńczyki, łososie czy węgorze, których smak podkreślają warzywa takie jak: avocado, karczochy, ogórki, kapusta, grzyby, papryka czy kabaczek. Wszystko to tworzy niesamowitą, orientalną, zupełnie nową i eksperymentalną potrawę jaką jest nigiri sushi. W Polsce, sushi jadana jest zwykle w typowo japońskich lub azjatyckich restauracjach. Nie podaje się jej w zwykłych lokalach. Sushi spożywane jest raczej przez klientów dostojnych, szukających nowych kulinarnych wyzwań. Sushi Warszawa Ochota jest miejscem idealnym do poznania nowych smaków wschodu. Jej klimat i niebanalny wystrój pozwolą nam poczuć się jak w kraju kwitnącej wiśni.