Wybierz swój językPolski

Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Pyszne.pl - zamów jedzenie online z dowozem: pizza, kebab, sushi!

Tymczasowo Strefa Premium jest niedostępna. Spokojnie, będzie ponownie uruchomiona wkrótce.

Punkty za kolejne zamówienia nadal będą naliczane. Za każde zamówienie możesz otrzymać 10 punktów. Zaloguj się do serwisu przez stronę internetową, aby sprawdzić saldo punktów na swoim koncie.

Załóż konto na Pyszne.pl, aby zbierać i wykorzystać punkty lojalnościowe. Zdobyte punkty możesz wymieniać na zniżki i oferty w Strefie Premium. Jeśli już posiadasz konto na Pyszne.pl, Strefa Premium będzie dostępna na Twoim koncie po zalogowaniu.Punkty Lojalnościowe

Co to są punkty lojalnościowe?

Za każde złożone zamówienie na stronie Pyszne.pl możesz otrzymać punkty lojalnościowe. Gdy zbierzesz ich odpowiednią ilość, będziesz mógł wykorzystać je w Strefie Premium, jak tylko będzie ponownie dostępna.Ile punktów mogę otrzymać?

  • Za każde zamówienie otrzymasz 10 punktów.

Już wkrótce planujemy powiększyc ofertę o atrakcyjne zniżki i rabaty.Jak wykorzystać moje punkty?

W naszej Strefie Premium będą dostępne atrakcyjne rabaty i zniżki od naszych partnerów. Przy wybranej ofercie, będziesz mógł sprawdzić ile punktów należy zebrać lub ile punktów Ci jeszcze brakuje, aby ją otrzymać. Klinkij 'Odbierz' przy ofercie, który chciałbyś otrzymać. Po dokonaniu wyboru, otrzymasz informację, jak odebrać zniżkę.Dlaczego Strefia Premium jest obecnie niedostępna?

Pracujemy obecnie nad usprawnieniem naszego portalu. Ponowne uruchomienie sklepu może chwilę potrwać, ale spokojnie - na pewno będzie wkrótce dostępny. W międzyczasie, Twoje obecne punkty nadal będą zachowane, a punkty za nowe zamówienia, doliczane do Twojego konta.