Strefa Premium

Wybierz swój językPolski

Strefa Premium

Wybierz swój językPolski

Serdecznie witamy w Strefie Premium Pyszne.pl. Tutaj możesz wymienić zebrane punkty lojalnościowe na rabaty, zniżki i specjalne oferty od naszych Partnerów.

Oferta
 • Aktulanie nie są dostępne żadne oferty od naszych Partnerów. Odwiedź nas wkrótce.

  Czym są punkty lojalnościowe?

  Za każde złożone zamówienie na Pyszne.pl otrzymasz punkty lojalnościowe. Gdy zbierzesz ich odpowiednią ilość, będziesz mógł wymienić je w Strefie Premium na atrakcyjne rabaty od naszych Partnerów. Okres ważności zebranych punktów lojalnościowych sprawdzić możesz w zakładce „Okres ważności punktów” w Strefie Premium..

  Ile punktów mogę otrzymać?

  Klienci otrzymują 10 punktów lojalnościowych za zrealizowane zamówienie złożone przez stronę internetową lub 15 punktów lojalnościowych za zrealizowane zamówienie złożone przez aplikację mobilną. W celu otrzymania punktów konieczne jest podanie poprawnego adresu e-mail podczas składania zamówienia.

  Jak mogę wykorzystać moje punkty lojalnościowe?

  W Strefie Premium czekają na Ciebie atrakcyjne rabaty i zniżki od naszych Partnerów. Przy każdej wybranej ofercie, możesz sprawdzić ile punktów lojalnościowych należy zebrać lub ile punktów jeszcze Tobie brakuje, aby ją otrzymać, a także czy wybrana oferta jest wciąż dla Ciebie aktualna. Kliknij 'Odbierz' przy ofercie, którą wybrałeś, a otrzymasz informację, w jaki sposób wykorzytać rabat. Pamiętaj, że każda oferta jest ważna do wyczerpania.