Podaj adres dostawy
Podaj adres dostawy

Podaj adres i znajdź restaurację z dowozem w Twojej okolicy

Sensi Sushi

Average 4.3 stars out of 1079 reviews

Czas na sushi! Jeśli kochasz sushi i mieszkasz w Warszawie, zamów z sieci restauracji Sensi Sushi! Koniecznie daj szansę popularnym zestawom Sugoi i Kokoro! Są to najczęściej zamawiane przez klientów pozycje przez Pyszne.pl. Ty też zamów sushi i ciesz się smakiem japońskiej kuchni w swoim domu czy biurze!

Restauracje japońskie Sensi Sushi

Zamów z restauracji Sensi Sushi w Warszawa

(670) (670)

Sensi Sushi Białołęka

Sushi, Japońska
Zamknięte
GRATIS
(168) (168)

Sensi Sushi Bemowo

Sushi, Japońska, Zupy
Zamknięte
GRATIS
(241) (241)

Sensi Sushi Ochota

Sushi, Japońska, Sałatki
Zamknięte
GRATIS

Sensi Sushi Warszawa - poznaj smak japońskiej kuchni

Restauracja Sensi Sushi w Warszawie działa od ponad 8 lat. Powstała jesienią 2005 roku i od tej pory co roku otwierany jest kolejny lokal z logo Sensi Sushi. Sensi Sushi w Warszawie to nie tylko wyśmienity smak sushi ale takaże inne usługi, takie jak:
  • pokazy i warsztaty sushi
  • obsługa imprez
  • catering

Restauracje Sensi Sushi Warszawa wyróżnia przede wszystkim przepyszne sushi w rewelacyjnych cenach, które nie tylko zdumiewa na każdym kroku, ale również jest źródłem zadowolenia ze smaku i aromatu prawdziwych japońskich dań, dostępnych także w opcji jedzenie z dostawą. Do Sensi Sushi w Warszawie przychodzą nie tylko stali miłośnicy japońskiej kuchni ale także osoby, które nie znają i nie próbowały nigdy wcześniej kuchni japońskiej. Odwiedzenie lub zamówienie sushi z dostawą z tej restauracji na Pyszne.pl, jest świetną okazją, aby wspólnie zacząć degustację w akompaniamencie tych przepysznych japońskich przekąsek.

Japońska kuchnia w dostawie do domu to propozycja Sensi Sushi Warszawa

Sensi Sushi Warszawa poleca przede wszystkim:

  • zestawy lunchowe
  • sushi i sashimi
  • hosomaki i futomaki
  • zupy i przystawiki

W restauracji można spróbować kolorowych zestawień przepysznych ryb takich jak łosoś, ryba maślana oraz owoce morza. Skosztujesz tu świeżych krewetek, poczujesz śródziemnomorską rozkosz dla swojego podniebienia i zdecydujesz się na ponowną wizytę w lokalu lub na zamówienie dań z dostawą do domu lub biura. Zamawiając jedzenie online na Pyszne.pl masz do wyboru dogodne metody płatności, ceny jak w restauracji oraz niezawodność dostawy, a i to nie jedyne atuty Sensi Sushi w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z menu restauracji dostępnym w serwisie internetowym nieco dokładniej, a także z tym co możemy Ci zaoferować. Na pewno będziesz zadowolony z wielu promocji na zamówienie sushi online, jakie przygotowała dla ciebie ta japońska restauracja. Gdy zamówisz na Pyszne.pl wybrane przez siebie sushi na dowóz i je spróbujesz, przekonasz się sam, że warto było zaufać tej właśnie restauracji, która może pochwalić się wieloma osiągnięciami w dziedzinie japońskiej kuchni.