Podaj adres dostawy
Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Sensi Sushi

Średnia 5 na 5 gwiazdek z 890 opinii

Czas na sushi! Jeśli kochasz sushi i mieszkasz w Warszawie, zamów z sieci restauracji Sensi Sushi! Koniecznie daj szansę popularnym zestawom Sugoi i Kokoro! Są to najczęściej zamawiane przez klientów pozycje przez Pyszne.pl. Ty też zamów sushi i ciesz się smakiem japońskiej kuchni w swoim domu czy biurze!

Restauracje japońskie Sensi Sushi

Zamów z restauracji Sensi Sushi w Warszawa

(890) (890)

Sensi Sushi Białołęka

Sushi, Japońska
Zamknięte
Zamknięte
GRATIS
Sponsorowane

Sensi Sushi Warszawa - poznaj smak japońskiej kuchni

Restauracja Sensi Sushi w Warszawie działa od ponad 8 lat. Powstała jesienią 2005 roku i od tej pory co roku otwierany jest kolejny lokal z logo Sensi Sushi. Sensi Sushi w Warszawie to nie tylko wyśmienity smak sushi ale takaże inne usługi, takie jak:
  • pokazy i warsztaty sushi
  • obsługa imprez
  • catering

Restauracje Sensi Sushi Warszawa wyróżnia przede wszystkim przepyszne sushi w rewelacyjnych cenach, które nie tylko zdumiewa na każdym kroku, ale również jest źródłem zadowolenia ze smaku i aromatu prawdziwych japońskich dań, dostępnych także w opcji jedzenie z dostawą. Do Sensi Sushi w Warszawie przychodzą nie tylko stali miłośnicy japońskiej kuchni ale także osoby, które nie znają i nie próbowały nigdy wcześniej kuchni japońskiej. Odwiedzenie lub zamówienie sushi z dostawą z tej restauracji na Pyszne.pl, jest świetną okazją, aby wspólnie zacząć degustację w akompaniamencie tych przepysznych japońskich przekąsek.

Japońska kuchnia w dostawie do domu to propozycja Sensi Sushi Warszawa

Sensi Sushi Warszawa poleca przede wszystkim:

  • zestawy lunchowe
  • sushi i sashimi
  • hosomaki i futomaki
  • zupy i przystawiki

W restauracji można spróbować kolorowych zestawień przepysznych ryb takich jak łosoś, ryba maślana oraz owoce morza. Skosztujesz tu świeżych krewetek, poczujesz śródziemnomorską rozkosz dla swojego podniebienia i zdecydujesz się na ponowną wizytę w lokalu lub na zamówienie dań z dostawą do domu lub biura. Zamawiając jedzenie online na Pyszne.pl masz do wyboru dogodne metody płatności, ceny jak w restauracji oraz niezawodność dostawy, a i to nie jedyne atuty Sensi Sushi w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z menu restauracji dostępnym w serwisie internetowym nieco dokładniej, a także z tym co możemy Ci zaoferować. Na pewno będziesz zadowolony z wielu promocji na zamówienie sushi online, jakie przygotowała dla ciebie ta japońska restauracja. Gdy zamówisz na Pyszne.pl wybrane przez siebie sushi na dowóz i je spróbujesz, przekonasz się sam, że warto było zaufać tej właśnie restauracji, która może pochwalić się wieloma osiągnięciami w dziedzinie japońskiej kuchni.