Unde dorești sa livrăm?
Gaseste
Adică?
Vă rugăm să introduceți strada și numărul clădirii.

Pizzerie Banolli Kraków

Număr mediu de 4.9 stele în urma a 215 recenzii

Comandă la Pizzeria Banolli în Kraków

(110) (110)

Banolli Pizzeria os. Centrum

Italiană, Paste, Pizza
Închis
Închis
GRATUIT
Promovat
(60) (60)

Banolli Pizzeria Meissnera

Italiană, Paste, Pizza
Închis
Închis
GRATUIT
Promovat
(45) (45)

Banolli Pizzeria Halszki

Italiană, Paste, Pizza
Închis
Închis
GRATUIT
Promovat

Banolli Kraków - poznaj nalepszą pizzerię w mieście

Zamawianie pizzy na wynos na stałe weszło w zwyczaje mieszkańców dużych miast. Zresztą nie tylko w większych miejscowościach wzrasta liczba klientów zamawiających jedzenie na wynos. Życie płynie w coraz szybszym tempie i często brakuje nam czasu na przyrządzanie posiłków samemu. Pizzerie dostarczające potrawy pod wskazany adres cieszą się więc ogromnym powodzeniem w całej Polsce, zwłaszcza gdy można z nich zamówić jedzenie przez serwis Pyszne.pl. Jednak ta tendencja do coraz szybszego i intensywniejszego trybu życia dotyczy przede wszystkim mieszkańców dużych miast, takich jak Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań, czy Lublin. Choć w Krakowie życie nie płynie tak szybko jak na przykład w stolicy, restauracje serwujące jedzenie na wynos nie mogą narzekać na brak klientów. Wybór lokali jest w Krakowie bardzo duży od typowo amerykańskich budek z jedzeniem typu fast food, przez przytulne bary mleczne z domową kuchnią jak u mamy, aż po eleganckie francuskie restauracje i egzotyczne azjatyckie lokale. I pomimo tego, że krakowianie chętnie sięgają po dania z chińskich restauracji i coraz częściej odwiedzają sushi bary, zamawiana pizza do domu jest niezmiennie od wielu lat numerem jeden wśród dań włoskich zamawianych na wynos. Jednym z najlepszych lokali z kuchnią włoską jest pizzeria Banolli w Krakowie.

Banolli menu

Pizzeria Banolli Kraków wyróżnia się pod wieloma względami. Po pierwsze odznacza się wyjątkowo przyjazną atmosferą w lokalu. Przyjemne dla oka połączenie koloru zielonego z pomarańczowym i czerwonym, ciepłe światło i wygodne krzesła dają w efekcie przytulne wnętrze, do którego ludzie chętnie zaglądają i w którym lubią spędzać czas. Zresztą nie tylko wystrój wpływa na przyjemną atmosferę jedzenia - pizzeria Banolli Kraków dba o to, by zatrudniona obsługa była zawsze pozytywnie nastawiona do klientów. Dlatego odwiedzając jedną z restauracji Banolli Kraków możemy być pewni, że kelnerzy z uśmiechem na twarzy przyjmą i zrealizują nasze zamówienie w lokalu, ale również możemy wygodnie zamówić jedzenie z dostawą do domu lub biura. Obsługa w pizzeriach Banolli Kraków jest zawsze chętna do pomocy. Pizzeria Banolli Kraków cieszy się dużym powodzeniem wśród studentów, którzy bardzo często prowadzą nocny tryb życia. Gorąca przekąska podczas imprezy jest bardzo dobrym pomysłem, a pizza świetnie nadaje się na takie nocne danie. Potrawy zamówione w jednym z lokali Banolli szybko i na długo zaspokajają głód. Co więcej, dania kuchni włoskiej należą raczej do lekkostrawnych, dlatego nie musimy się martwić, że położymy się spać z pełnym żołądkiem. W Banolli zjemy nie tylko smaczną pizzę, ale także:

  • włoskie makarony
  • lunche dania w atrakcyjnej cenie
  • grillowane mięsa

Pizzerie Banolli Kraków zachęcają klientów różnorodnymi promocjami i rabatami z których można korzystać także zamawiąc pizzę online na Pyszne.pl. Warto też wspomnieć, że pizza Banolli Kraków serwuje swoje pizze w trzech rozmiarach: mała 25 cm, średnia 33 cm i duża 41 cm.