Ładowanie restauracji...

Zamów z restauracji

Szukaj
Czy miałeś na myśli?
Podaj nazwę ulicy i numer domu

Restauracje w Zabrzu - zamów jedzenie online | Pyszne.pl

W przemysłowym krajobrazie tego śląskiego miasta kryją się perełki. To prawdziwe królestwa smaków, na które niekiedy trudno natrafić, spacerując po mieście. Niezależnie od tego, czy jesteś rodowitym zabrzaninem, czy też znajdujesz się w Zabrzu przejazdem, ten problem już za Tobą. Na Pyszne.pl możesz przeglądać menu najlepszych zabrzańskich restauracji, a następnie zamówić z dowozem interesujące Cię potrawy. Od czego zacząć? Kuchnia śląska jest niepowtarzalna. To połączenie kulinarnych tradycji z Polski, Niemiec, Czech i Austrii. Zawiera potrawy sycące i pomysłowe, którymi nasyci apetyt pracownik fizyczny i zachwyci się smakosz. Krytycy kulinarni przyjeżdżają na Śląsk tylko po to, by zjeść tradycyjną roladę w sosie, podawaną z kluskami śląskimi i surówką z czerwonej kapusty. Restauracje w Zabrzu proponują z dowozem również wodzionkę z kartoflami, domowy szałot, żur po śląsku, a także dania typowo polskie, jak kotlet schabowy, golonko wieprzowe bez kości czy pierogi w wariantach na słono i na słodko. W wielu restauracjach i barach mlecznych zamówisz z dowozem zestaw dnia, na który składa się zupa i drugie danie.

Zamów online, na co masz ochotę: pizzę, sushi, śniadanie

Kulinarna mapa Zabrza, prócz chlubnej obecności kuchni śląskiej, nie odbiega zbytnio od zachodnioeuropejskiego standardu. W każdej dzielnicy miasta (od Osiedla Młodego Górnika, przez centrum, po Osiedle imienia Mikołaja Kopernika) możesz zamówić pyszną włoską pizzę, przygotowywaną w oryginalny sposób, tj. z włoskiej mąki i pieczoną w piecu opalanym drewnem. Prócz pizzy, restauracje włoskie oferują z dowozem smakowite makarony (np. tagliatelle ze szpinakiem i orzechami), naleśniki ze szpinakiem i z szynką oraz chili con carne. Na uwagę zasługuje również dostępna z dostawą oferta śniadaniowa restauracji w Zabrzu. Dzięki niej we własnych czterech ścianach możesz delektować się porannym posiłkiem jak z renomowanego hotelu. Co zamówisz na śniadanie w Zabrzu? Jajecznicę na szynce lub na boczku, kiełbasę smażoną z cebulką, kanapki z wybranymi dodatkami, omlety z szynką lub z dżemem, a także najmodniejszą potrawę śniadaniową ostatnich sezonów: smakowitą szakszukę. Interesujące, że w Zabrzu możesz zamówić z dowozem również... kawę. Gdy pracujesz z domu lub masz dzień wolny, możesz cieszyć się aromatycznym napojem z wysokiej jakości ekspresu.

Jak zamówić jedzenie na dowóz w Zabrzu przez internet?

Masz ochotę na sushi w Zabrzu, a może nęci Cię przepyszna śląska rolada? Jak je zamówić? To bardzo proste:

  1. Odwiedź stronę Pyszne.pl lub pobierz aplikację na urządzenia mobilne.
  2. W oknie głównym wyszukiwarki wpisz swój adres, np. Gdańska, Zabrze.
  3. Przeglądaj menu restauracji dostarczających jedzenie w Twojej okolicy i wybierz interesujące Cię potrawy.
  4. Zamów, zapłać, jak Ci wygodnie (kartą lub gotówką) i czekaj na dostawę. Smacznego!
W podjęciu decyzji o wyborze restauracji mogą pomóc opinie pozostawione przez użytkowników serwisu. Recenzje dotyczą jakości potraw, obsługi, a także realnego czasu dostawy. Restauracje w Zabrzu zapewniają niebo w gębie... w Twoim domu. Zamów jedzenie na Pyszne.pl i delektuj się nim we własnej strefie komfortu.