Sundose: -25% zniżki na subskrypcję!

Sundose

Sundose: -25% zniżki na subskrypcję!

Data zakończenia: 28-04-2022

40 punkty

Więcej informacji o ofercie

Sundose oferuje w pełni spersonalizowaną suplementację. Wypełniasz wywiad żywieniowo-zdrowotny, wybierasz cele, opcjonalnie wgrywasz wyniki krwi. A my na ich podstawie dopasowujemy skład do Twoich potrzeb. Wszystkie niezbędne składniki na dany dzień masz w jednej saszetce, często w formie rozpuszczalnej i tabletek łatwych do połknięcia.

Najwyższa jakość, tylko certyfikowane źródła, wersja wegańska, bez cukru, glutenu, laktozy, konserwantów i wypełniaczy. A wszystko przygotowane we współpracy z Działem Naukowym Sundose, pod okiem dr inż. Adama Kuzdralińskiego.

Sundose to zarówno pojedyncze zamówienia miesięczne (30 saszetek), jak i wygodna subskrypcja, dzięki której nie musisz pamiętać o kupowaniu suplementów. Chcesz zmienić skład? Nie ma sprawy! Chcesz przy tym skonsultować go z dietetykiem? W Sundose ta opcja jest bezpłatna i nielimitowana. Chcesz zawiesić subskrypcję lub zmienić daty jej dostawy? Wejdź do panelu klienta.

Nie wiesz, jakie suplementy i w jakiej dawce przyjmować? Chcesz odzyskać energię i lepsze samopoczucie? Sundose to rozwiązanie dla Ciebie!

A teraz, we współpracy z Pyszne.pl, mamy dla Ciebie aż 25% rosnącej zniżki na subskrypcję. Wystarczy, że podasz kod przy zamówieniu.

Regulamin

  • 25% zniżki na subskrypcję Sundose
  • zniżka rośnie co miesiąc, aż do 30%
  • osobisty dietetyk – doradca suplementacyjny
  • akcje specjalne tylko dla subskrybentów
  • kod ważny do 30.04.2022
  • szczegóły: sundose.io