Punkty

Czym są Punkty?

Gdy zamawiasz w Pyszne.pl, nagradzamy Cię punktami. Po zebraniu wystarczającej liczby punktów i zalogowaniu się, możesz wymienić je na oferty. Możesz korzystać z ofert specjalnych partnerów lub z kodów rabatowych na Pyszne.pl.

Jak mogę zbierać punkty?

Punkty otrzymujesz od nas w zamian za składanie zamówień na naszej stronie lub poprzez aplikację mobilną. Gdy uzbierasz wystarczającą liczbę punktów, możesz wymienić je na wybrane przez siebie oferty.

Ile punktów będę otrzymywać?

Otrzymasz 10 punktów za każde zamówienie złożone przez stronę internetową i 15 punktów za zamówienie za pośrednictwem aplikacji.

Gdzie mogę zobaczyć, ile mam już punktów?

Aby sprawdzić liczbę punktów, zaloguj się na swoje konto.

Jak długo ważne są moje Punkty?

Po zalogowaniu możesz zobaczyć ważność swoich punktów w widoku osobistym.

Jak mogę wymieniać swoje Punkty?

W naszym programie Punkty czeka na Ciebie wiele atrakcyjnych kodów rabatowych i ofert przygotowanych przez naszych partnerów. Przy każdej ofercie partnerskiej możesz zobaczyć, ile punktów jest potrzebnych do jej realizacji. Zobaczysz także datę jej ważności oraz instrukcje dotyczące sposobu realizacji. Gdy skorzystasz z wybranej oferty, otrzymasz kod rabatowy i dodatkowe informacje pocztą elektroniczną. Oferty są dostępne tylko do wyczerpania zapasów.

Dlaczego po złożeniu zamówienia nie otrzymuję Punktów?

Punkty zostaną dodane do Twojego konta w ciągu 24 godzin. Jeśli zauważysz, że Twoje punkty nie zostały dodane po upływie 24 godzin, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Dlaczego nie mogę wykorzystać mojego kodu rabatowego od wybranego partnera?

Każdy z partnerów indywidualnie określa zasady korzystania z jego kuponów. Przed skorzystaniem z oferty zapoznaj się z jej regulaminem.

Gdzie znajdę wybrany przez siebie kod rabatowy?

Po skorzystaniu z oferty otrzymasz kod rabatowy drogą e-mailową. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości, sprawdź folder spamu. Jeśli również tam nie znajdziesz kodu, możesz wysłać go ponownie z poziomu podglądu swoich punktów.